Jump to content

Puncol

Forumowicze
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Puncol

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 02/29/1984

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,545 profile views
 1. Jak dla mnie świetna sprawa, podkładka pod myszkę i Trials Fusion! <3 A na dodatek sam magazyn CD-Action!
 2. Witam, mam ten sam problem. Kod b du1. Nie mogę za nic odpalić tej gry. Wszystko oczywiście legalnie, zakupiony CD-Action...
 3. Jak to mówią: zawsze muszą być dwie strony dla równowagi, więc żeby nie było jednostronnie to nadrobiłem ten artykuł. PS. Odchodząc od "mojego wątku": Torchlight świetny, zainstalowałem tylko, żeby zobaczyć jak się gra i przepadłem na 2 godziny A jeszcze chciałem City Life docenić bo to dla mnie jest główna gra tego DVD. Chociaż jak na "symulator miasta" niezłą pojemność zajmuje na HDD. PS. Dyskobol jest... na okładce DVD )
 4. Elf, podawałem tylko przykłady gdzie mam znajomych i przyjaciół. Wiadomo, że w każdej nacji znajdą się zarówno ludzie porządni jak i "chamy". Nie chodzi więc kto jest skąd. Dlatego wkurzyłem się na ten artykuł i postanowiłem odreagować PS. Jeżeli chodzi o II WŚ to mój Dziadek jechał sobie w wagonie do obozu, ponieważ ktoś uznał, że jest gorszą rasą (PL, nawiasem mówiąc) więc dziwne jest porównywanie na poziomie narodowości kto lepszy a kto gorszy.
 5. Jestem od dawna czytelnikiem pisma CD-ACTION. W najnowszym numerze 05/2011 na płycie DVD zamieszczony został magazyn Action Mag (nr 140). Jeden z artykułów nosi nazwę: THIS IS A HATE SPEECH. Czy ktoś z redakcji CDA czytał ten artykuł? Kto to dopuścił? Wg mnie jest to oklaskiwanie nienawiści i wrogości do imigrantów (a przecież ŻADEN CZŁOWIEK NIE JEST NIELEGALNY!). Pojawiają się teksty: "pan Hitler wymyślił był świetny sposób na pozbycie się problemów z rasami, narodowościami, wyznaniami, orientacjami, poglądami i innymi dewiacjami. Sposób był bardzo prosty: zabić wszystkich." Oburza mnie, że ktoś tutaj wyśmiewa wspólnotę której nie obchodzi narodowość. Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi! Mam znajomych z Anglii, Słowacji, Czech i to porządni ludzie z którymi można żyć jak z braćmi. A tutaj napotykam na treści "Wszystko grało dopóki jakiś idiota (...) wykoncypował sobie że wszystkie ludy świata winny zasymilować się ze sobą w imię jakichś wyższych, choć oczywiście bliżej nieokreślonych idei. Że powinien Murzyn stąpać po tej samej ulicy co Biały, (...)" lub rasistowskie "Tak więc dając pieniądze cygańskiej żebraczce wspierasz cygańską mafię" SZOK! Co za bzdury! Mogę udostępnić cały artykuł - proszę o kontakt mailowy. Zgłosiłem moje oburzenie do pisma CD-ACTION. Ale proszę, to nie moze przejsc bez echa! Zgodnie z prawem polskim zabrania się namawiać do nienawiści na tle rasowym, religijnym czy innym. A po przeczytaniu tego artykułu taki odnosi się wydźwięk, szkoda mi autora tekstu.
 6. City Life! Zaskoczyliście mnie tą grą POZYTYWNIE Od jakiegoś czasu miałem ochotę zagrać właśnie w tą serię a tu proszę taka niespodzianka Dzięki!
 7. Wtedy faktycznie zasilacz mógł już być stary, aczkolwiek była to 400W. Teraz mam nowy zasilacz, również 400W, karta została przeczyszczona z kurzu (którego było niewiele) i dzieje się tak samo. Jeżeli chodzi o obciążanie komputera (wcześniej i obecnie) to tylko poprzez TDU2. Dziękuje za tak szybką odpowiedź i zainteresowanie, może faktycznie winien niefirmowy zasilacz, ewentualnie jakiś problem z chłodzeniem karty podczas dużego obciążenia.. Trudno, mogę przetestować grę na innych komputerach (w pracy hłe hłe). Temat chyba można zamknąć
 8. Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry dzięki ostatniemu zakupowi CD-ACTION. Mam grafikę GeForce 8800 GTS. Odpaliłem grę, grałem jakieś 15-20 minut i nagle komputer "wystrzelił" a w domu wysiadły korki. Okazało się, że poszedł zasilacz. Pomyślałem - normalna sprawa, czasami się zdarza. Zakupiłem nowy, sprawdziłem - wszystko działa jak należy. Ponownie odpaliłem Bionic Commando. Po 15 minutach gry poczułem bardzo niemiły zapach, karta graficzna wyła od przeciążenia chłodzenia a temperatura sięgała 82 stopni na procesorze graficznym. Obudowa przy zasilaczu była tak rozgrzana, że wręcz parzyła (serio!). Na szczęście w porę wyłączyłem komputer i cudem uniknąłem ponownej awarii. Stwierdzam, że jest jakiś błąd w grze który powoduje owe zdarzenie. Ostrzegam, miejcie się na baczności!
×
×
 • Create New...