Jump to content

bartgrab

Forumowicze
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

Recent Profile Visitors

673 profile views
  1. Czegoś podobnego mi brakowalo na tym forum. Myślę , że nadaje się to aby bylo publikowane na łamach CDA (jest kilka rubryk, które można poświęcić na podobny cykl), tylko szkoda, że kolejne odcinki bylyby co 4 tygodnie Pisz śmiało , naprawdę doskonale się to czyta. Chciałem to napisać juz po pierwszym Twoim wpisie, ale mialem poczucie, że wtrącając swoje 3 grosze zepsułbym Twoją historię. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w kontunuacji wątku może kiedyś sam się odważę na podobne wspominki.
  2. Ja nieco z innej beczki, zacznę od pytania jaki przedział wiekowy zakładacie odnośnie odbiorców pisma? Jako na ogół przychylny Wam czytelnik chciałbym dowiedzieć się jaki żenujący sens ma zdanie autorstwa Papkina ze strony 89 (recenzja kasznki pt. PUBGTRAININGCMP), mianowicie: "W grze STL możemy przyjąć na klate więcej strzałów, niźli przyjmowała w swych gwiazdorrskich czasach Natalia Starr". Czy to na prawdę było konieczne? Może wyjdę na "statusiowanego" puryste, ale wolałbym abyście nie intrygowali młodego pokolenia tego typu treściami... odnoszę wrażenie graniczace z pewnością, że niejeden młody czytelnik od razu zgooglowal sobie kto zacz ta "pani". Wiem że (nomen omen) obcowanie z tego typu treściami jest dla młodego pokolenia niemal nieodzowne, pełno tego wszedzie,ale moglibyście nie równać w dół. I jeszcze to wygwiazdkowane "k*** m**" na końcu tego tekstu, przecież takie "wylgaryzmy" macie zbronione choćby w regulaminie tego forum, a walicie tym w recenzjach. O zachowaniach ocierajacych się o hipokryzje nie wspominając, jak Smugllerowi tez się coś wymsknie w komentarzach (jak to było w pamiętnym przypadku wtopy z kalendarzem). Słabe to panie Papkin.
  3. Przydałoby się choćby małe cd-projektowe "beep" na temat 3 numeru Retro... Pewnie skoro tak nieśmiało wydajecie sam magazyn, to o czymś w rodzaju cover CD/DVD nie co ma marzyć? Moim skromnym zdaniem byłby popyt na leciwe pełniaki dostosowane do obecnych systemów operacyjnych. Wasi stali czytelnicy starzeją się razem z Wami (mój pierwszy CD-A to końcówka 1997r.) i może warto uderzyć w tą grupę wiekowa? Wiem, że wszyscy grali w Wolf'a, ale może jakieś zapomniane i nieocenione gierki mogłyby zyskać drugie życie? (pierwsza myśl - np. przygodowka "Książę i tchorz") Moze jakieś konwersję z innych platform? (nie wiem, czy np. coś takiego jak platformówka "Risky Woods" w którą namiętnie ogrywalem na Amidze w ogóle wyszła na PC). Nie chcecie sobie robić wewnętrznej konkurencji czy o co chodzi? Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakąkolwiek nowinę odnośnie Retro nr 3 (oby coś więcej niż "beep" )
  4. Wiem, że trochę nie w porę mój post (dopiero co pojawiły się przecieki do numeru 1/2018),ale akurat wpadłem na pomysł gry, która nie powinna być niemożliwa do wykupienia (licencja Ubisoftu), ma przy tym zadatki na grę wszechczasow, mianowicie chciałbym skromnie zasugerować tytuł: Chessmaster (bez różnicy która wersja, byle w j. polskim aby w pełni wykorzystać możliwości trybu nauczania). Dzięki i pozdrowienia dla calej ekipy CD-A
×
×
  • Create New...