Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skinerghost

PC czy PSP?

Polecane posty

PSP będzie lepsze od nowego komputera za 200 zł, wiesz? Nie pytaj, tylko wybierz to co ci leży, bo rozpiętość (grafika, sterowanie, gameplay, tytuły) vs. przenośność to duże wyzwanie. Ja na twoim miejscu wziął bym PSP, ale to dlatego, że nie mam czasu grać na stacjonarkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedno nie wyklucza drugiego. Ponieważ nie mam kompa w pokoju psp używam do do "dogrania sobie" jakieś pół godziny w jakąś relaksującą gierkę typu patapon w przerwie od nauki czy gdy mam szlaban na kompa. A do normalnego, poważnego grania i do innych rzeczy używam kompa. Poza tym gry na psp dają taką małą namiastkę gier na konsole next gen których nie ma na komputer (rock band, fight night czy gran turismo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, dobrze wiesz o co mi chodziło, więc nie neguj. psp go i psp 1k/2k/3k to ta sama konsola w innych obudowach (za wyjątkiem mniejszej ilości ramu w 1k) i z innymi bajerami, więc każda gra na 100% pójdzie na każdej z nich.

no fajnie, tylko ja pisalem o psp go, a ty mi teraz wyjezdzasz z 1k/2k/3k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.... trochę głupie pytanie. Oczywiście że lepiej kupić super kompa, ale na niego trzeba dać kilka tysiaków....

Jest opcja kupna psp, ale ja twoim miejscu kupiłbym przynajmniej jakiegoś netbooka za 1000 zł, za cenę dwukrotnie większą od psp, dostaniemy trzykrotnie większe możliwości, opcje, lepsze gry.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie są tu dwa kryteria: czy często wyjeżdżasz i czy ważne są pieniądze dla Ciebie. Ogólnie PSP kupisz używane już za 300zł, a PC... wiadomo... DOdatkowo z kompem nie pojedziesz. Tzn pojedziesz, jednak nie ma takiego komfortu jak z PSP. Wszystko zależy od Twoich kryterii wybierania. Grafika lepsza jest na PC (chociaż MotorStorm: Arctic Edge i FlatOut: Head On i kilka gier jest takich samych i na PC i PSP). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...