Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Patrician (seria)

Polecane posty

Gość 1LuK6

Ja jestem chyba jedyna osoba w polsce ktora ta gra sie interesuje nikt tu jeszcze ani jednego postu oprocz mnie nie napisal a ta gra jest ciekawa zagrajcie w nia a was wciagnie jak mnie :!: :!: :!: :!: ona jest swietna najlepsza gra w ktorej prowadzimy handel warto zagrac :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ty ha ha ha ja to grałem 2 lata temu i nadal do tego wracam to jest fajna gierka są lepsze ale ta zasługuje u mnie na miejsce 2 lub 3 ( bo pierwsze to ma już od dawna hirołs 3 :)) ja to tylko żyłem z wibijania piratów szkoda że nie ma tam żadnych nagród pieniężnych za za zabicie habakuka beneka on miał 5 statków (1 holka, 3 kogi, 1 krajera i sznike nie uzbrojoną) a ja holka z pełnym wyposarzenirm bojowym (5 czerwonych kul) ful moc ale najbardziej mi sie podobała pojedyncza misja zostałem burmistrzem i wziołem zlecenie na zbudowanie nowego miasta pomiedzy Rygą a Gdańskiem. chyba sie nazywało włodawa. aha i jeszcze jedno jak jade na morze śródrziemne to podpisałem umowe na 1659 skurek ( a są dość drogie, jak grasz to pewnie wiesz ) to ten handlarz co z nim podpisałem umowe to on sam przyjedzie czy mam do niego jechać? bo na co ja włoże tyle towaru?? musiałbym zrobić porządny konwój dobrze uzbrojony z 10 statków bo może co jeszce by sie sprzedało. Aż ide sobie pograć w P3. a są jakieś kody czy raczej nie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w PATRICIAN 3 i jestem osiągającym sukcesy rajcą. W grze mam 28 lat i chcę zostać burmistrzem w Bremie. Co rok po wyborach sprawdzam czy jestem na liście kandydatów i mnie tam nie ma :( . Co mam zrobić by być na tej liście. Jeszcze napiszę że mam 1.872.000 kasy. Prosze pomóżcie mi. Z góry dzięi. Piszcie na adres bulion2<małpa>poczta<kropka>fm ten adres napisałem tak dziwnie żeby mi nie przysyłali głupich reklam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post w tym temacie i mogę powiedzieć że tu zaglądam.

<><><><><><<><><><><>><><><><><><><><><><><>

Co do opinii Duraxa zgodzę się całkowicie że Patrycjan III jest chyba najlepszy w swoim gatunku (gier chandlowo ekonomicznych).

A tu powud dlaczego to taka wspaniała (lecz czasem niedoceniona)gra:

Kiedy uruchamiasz grę pokazuje się filmik o przygodach kupca później..... póżniej to menu i początek, gdzie już w pierwszych chwilach gry towarzyszy ci wspaniała budująca klimat muzyka i te lokacje te przygody to wszystko jest porostu wspaniałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gram już ponad rok w Patriciana(od kąd moje córki zalały mi poprzedni komputer sokiem jablkowym i straciłem wszystko łącznie z savem) to muszę się pochwalic, że od siedmiu lat byłem Starszym Gildi z siedzibą w Gdańsku.

Jeśli ktoś chciałgy wskazówek to chętnie pomoge

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu ale musiałeś po nich wrzeszczeć aż nawet niechcę się domyślać.

A co domnie to szukałem ostatnio płytki ale nigdzie nie budziet więc chyba Se nie pogram miejmy nadzieje że się znajdzie bo ta gra jest przebojowa a jak masz po polsku to ogóle.

Mam nadzieje że wyjdzie IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami w całej rozciągłości-to jedna z najfajniejszych gier.Szkoda,że straciłem swój egzemplarz(dobry zwyczaj nie pożyczaj).Ale można kupić,co zamierzam uczynić.A w sieci to się w to chyba nie da pograć.Zdaje się ,że gra ma tylko tryb single player.Pamiętam,że jakoś bardzo długo w to grałem,burmistrzem zostałem,miałem masę statków,warsztatów,rozbudowałem wiele miast.No i zdechł mi komputer.Kurcze,trzeba sobie w to pograć!!!Acha ,ktoś pytał jak burmistrzem zostać.Trzeba zgłosić swoją kandydaturę.Inaczej lipa-w nieskończoność można czekać.muszę znowu w to pograć:)Pozdro!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Człowiek się uczy całe życie.Mam już Patriciana i ze zdumieniem odkryłem,że ta gra ma tryb dla wielu osób:)Szkoda,że tak mało osób się nią interesuje,a przecież to taka przyjemna gra-milionerem można zostać:)Nie wiem po co ja piszę te posty.Ale ja lubię tą grę i uważam że jest warta propagowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam na Amidzę miałem tą gre dawno temu (nie pamiętam którą część). I tyle pamiętam że ją miałem, bo kompletnie nie mogłem skapowac o co w tym chodzi, a potem się włączało zabezpieczenie antypirackie na dodatek.

Teraz pogrywam w Patrician 4, i no fajna całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobiłeś wykop :trollface: .

Pomimo, że posiadałem Amigę, to z serią Patrician zaznajomiłem się dopiero na PC. Zwłaszcza z częścią trzecią, która to jest naprawdę dobrą strategią ekonomiczną, ale przy dłuższych posiedzeniach potrafi lekko przynudzać. Ale wszelkiej maści księgowi niech się nie martwią, bo nadmiarem liczb i tabelek będą po prostu zachwyceni.

Podsumowując:

Gra przeznaczona dla specyficznego odbiorcy i tak szczerze mówiąc, to mało jest konkurencyjnych pozycji (o, ile w ogóle takie są), które w tak szczegółowy sposób przedstawiałyby realia i mechanizmy rządzące handlem państw Hansy i innych graniczących z Morzem Bałtyckim w średniowieczu i renesansie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...