Skocz do zawartości

Left4Dead


Dives

Polecane posty

2. Demo było udostępnione przez steam, ale można w nie było grać tylko przez 7 dni. Teraz legalnie dema nie dostaniesz.

1. Zabezpieczeniem jest cały steam. Czyli cd-key, konieczność internetowej rejestracji i przypisanie jednego cd-keya do jednego konta steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę świetna polecam każdemu

wczoraj został dodany nowy patch który naprawia większość błędów i dodaje nowe usprawienia

no i jak by problem ze znalezieniem dedykowanych serwerow już tak często nie wystepuje.

Co do zabezpieczeń to tylko wystaczy wklepać klucz podczas rejestracji zrobic update i można szaleć

Żadne Games For Windows LIVE ! nie jest potrzebne aby odblokowywać osiągniecia w grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można...

tak jak można uprawiać seks z własną ręką ; /

tryb solo jest jedynie chyba możliwością poznania map i odblokowania upierdliwych osiągnięć których na normalnym servie byś nie zrobił...

kampania dla 1 gracza... hym... max 5 godzin... i to naprawdę na tym wyższym poziomie trudności...

tak... grasz wtedy z botami...

ta i dodam jakby ktoś nie zrozumiał,

że L4D to gra wyjątkowo na multi... ba! wyłącznie.. gdyż kwintesencją L4D jest tryb versus... dostępny tylko w grze sieciowej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co można ci powiedzieć jeżeli lubisz gry co-op lub versus to obecnie najlepsza pozycja o zombiakach na pc.Po prostu wymiata,jeśli znudził ci sie juz CS (jeżeli grasz) idealna pozycja.Jeśli kochasz gry multi to gra dla ciebie w CDA dostała 8+ a to znaczy że jest naprawde dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

To będzie moja pierwsza gra, w którą będe grał w co-op'ie (o ile ją oczywiście kupię) i jak to jest? Zakładam grę i zapraszam do niej kumpla? I czy jak skończymy grać to poprostu save'ujemy grę i zaczynamy od momentu gdzie skończyliśmy? Proszę o odpowiedź bo mam wieeeeelki dylemat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu czegoś takiego jak save, ani zapraszanie kumpli (w sensie, w jakim zdaje się to rozumiesz). Kampanie podzielone są na 5 etapów każda, każdy etap to 10 - 15 minut gry, a jak już znasz poziom na wylot i grasz z doświadczonymi ludźmi, to nawet i znacznie krócej. Rozpoczynając nową grę, wybierasz dowolny z etapów dowolnej kampanii. Dołączając się do gry, możesz wybrać wyszukiwanie gier na etapie przygotowania do startu, jak i obecnie trwających rozgrywek. Jako, że ocalałych jest 4, tylu graczy może uczestniczyć na raz w kampanii - każdy wciela w jednego z ocalałych - jeśli graczy jest mniej, role graczy zajmują boty. Ponadto w versusie 4 graczy może wcielać się w role specjalnych zombie. Mam nadzieje, że w miarę jasno to opisałem :)

Sadek - nie wiem jak z procesorem, ale karta graficzna spokojnie wystarczy do komfortowej gry, może nie najwyższych detalach, ale nadal przy sensownym poziomie detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ są - na każdym etapie należy przedostać się od jednego schronienia, do drugiego - każdy etap po 1, zaczynamy w miejscu, w którym skończyliśmy poprzedni, tyle, że nie ma możliwości powrotu (osobne plansze). Etapy w obrębie kampanii są spójne - stanowią drogę od pierwszego schronienia, aż do punktu, w którym ocaleni mają szansę na ratunek. Poza tym, w trybie kampanii aktualne wyposażenie jak i stan zdrowia "przechodzą" na następny etap. Jest też trochę osiągnięć wymagających spełnienia odpowiednich warunków w czasie gry przez całą kampanię.

Natomiast w trybie versus, obie drużyny graczy naprzemiennie wcielają się w role ocalałych i zombiaków. Wpierw jedna drużyna stara się dotrzeć do schronu, a druga stara się jej to uniemożliwić, by następnie role się odwróciły - i tu również przez wszystkie 5 etapów kampanii (póki co tylko dwie z 4 kampanii co-op). Jednak na każdym etapie poziom zdrowia i ekwipunek są "resetowane", tak, jakby grę zaczynało się od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż dzisiaj chcialem sobie pograć L4D i gdy włączam wyskakuje mi Warning : "Steam has found a problem with your local games file. Game files will now be re-acquired from the Steam servers." i gdy daje ok nic sie nie dzieje. Mam oryginalnego steama i l4d. Dodam jeszcze ze wczoraj mogłem normalnie grać. Mogłby mi ktoś pomóc ?

W ogóle to chciałem odinstalować to pisze mi że gra używa dane z "Left 4 Dead Dedicated Server" no to chciałem to odinstalować i pisze mi że mam za mało miejsca na dysku by uruchomić tę gre. Na obu dyskach jakie mam jest ponad 200gb wolnego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...