Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kirkus132

World of Warplanes - Czarny ekran, inna rozdzielczość oraz okienko z błędem

Polecane posty

Witam.

Wczoraj mój brat stał się posiadaczem najnowszego cda, a więc stał się posiadaczem gry którą dawali, czyli world of warplanes. Otóż po zainstalowaniu gry nie mogę jej uruchomić. Pojawia się pierwsze okienko w którym sprawdza aktualizacje, wyświetla najnowsze wiadomości. Po wybraniu " zagraj " ekran robi się czarny na 5-10 sekund, po czym pojawia się ekran pulpitu w rozdzielczości 1280x1024 i odświeżaniu 60, gdzie mój monitor obsługuje 1024x768 i odświeżaniu 85. Na około 1 minutę, po czym wyrzuca mnie na pulpit już z normalną moją rozdzielczością oraz okienkiem z błędem, którego treść macie poniżej, Czy ktoś może pomóc??

---------------------------

Critical Error Occurred

---------------------------

ASSERTION FAILED: !gone_

d:\wowp_build002k\branches\stable\bigworld\src\lib\cstdmf\concurrency.hpp(99)

Exception (EXCEPTION_CPP : 0xE06D7363 @ 0x7C812AEB) received

Please send the logs/130925_100156.dmp and the last log to developers.

You can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard.

---------------------------

OK

---------------------------

  1. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni, a także z zasadami ortografii i poprawnej pisowni -- Artius
  2. walą mnie twoje zasady ortografii i te całę forum, chce tylko dowiedziećsieco zrobiżeby gra od was działałała, mam w dupie wasze zasady, styl ortografii, nie będę tracił czasu na edycję moich błędów, bo to nie przyniesie mi żadnych korzyści, mam życie prywatne pracę, dziewczynę dom i jeszcze brata który nic nie umie zrobić, weź komu sięchce poprawiaćczyjeś błędy na forum, nudzi ci się czy jak?? nie zamierzam na tym forum przedstawiaćswojego prawdziwego oblicza, to ze mam tu konto to istny przypadek,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zasadnicze pytanie. Czy komputer spełnia wymagania gry ? Może spróbuj odpalić za pomocą administratora, bo o takim błędzie jeszcze nie słyszałem biggrin_prosty.gif Jednak wskazuje na to, że brakuje jakichś plików. Ale wstrzymam się z pomocą, bo może ktoś już miał taki problem i Ci doradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kirkus132

Otrzymujesz 7 dni urlopu + moderację postów < do odwołania > na dokładne zapoznanie się z zasadami ortografii i poprawnej pisowni. Skoro nie chcę Ci się zadbać o takie fundamentalne sprawy, to nie oczekuj, że ktoś udzieli Ci tutaj pomocy. Opis problemu też jest strasznie chaotyczny, co bardzo przeszkadza przy czytaniu. Czasu na zapoznanie się z regulaminem było dostatecznie dużo. Używanie słownika naprawdę nie boli, uwierz mi. Temat zostaje zamknięty !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...