Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ema

Rozwiązany: ASUS EN9800GT 512MB DDR3 - zmiana chłodzenia.

Polecane posty

W karcie jest wentylator, niesamowicie buczy, ale to nie jest takie buczenie spowodowane szybkością działania, tylko wadą. lub zużyciem [po to się produkuje dziś sprzęty, żeby się szybko zużyły i żeby kupić nowe]. Można to porównać do używania piły na czymś, kiedy te ząbki szybko ocierają o coś, wtedy jest takie "bzzzz, bzuuuu, bzzzz, bzuuuu". U mnie słychać tak samo. Wentylator był już wymieniany raz, ale znów jest to samo.

Czasem działa normalnie, ale ostatnio, właściwie każdego dnia, co ileś tam minut buczy.

O nic nie ociera, nic go tam nie blokuje. Jest dobrze przypięty.

Co kupić, żeby nie było to drogie, bo karta już stara i bardziej by się opłacało kupić nową, niż tego trupa ratować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowa karta graficzna jaka? GeForce na pewno, tylko znów komp też wcale nie jest jakiś mocny i pewnie wzrost wydajności duży nie będzie, bo chociażby procesor to jest miernota. Najważniejsze, żeby ta karta pasowała do tego co mam, bo nie spodziewam się nic wymieniać, może poza procesorem.

Procesor: Intel Core 2 Duo E4300 2 x 1,80 GHz

Pamięć: GOODRAM 2 x 2 GB DDR2-800 (PC2-6400) CL5 DIMM

Płyta Główna: ASUS P5Q PRO Turbo

Dysk Twardy: Samsung 1500 GB (7.200) + Seagate 80 GB (7.200) + WD 2 TB USB 2.0

Karta Graficzna: ASUS EN9800GT 512MB DDR3

Monitor: LG FLATRON F700P

Karta Dźwiękowa: Creative Sound Blaster Live! 24-bit

Słuchawki: Creative Fatal1ty Gamer Headset

Klawiatura: A4Tech Smart Keyboard KK-71

Mysz: Mode Com MC-910 Obudowa: Cooler Master Elite 330 System Operacyjny: Microsoft Windows 7 Ultimate + Microsoft Windows XP Professional

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie. Już części mam, złożone wszystko. Dobrze działa, karta cichutka. Wydajność jeszcze nie była testowana do oporu, ale już pierwsze uruchamianie gier z wyższymi ustawieniami pokazuje, że przewaga jest spora. Poprzedni procesor i karta graficzna ledwie sobie radziły, a teraz jest w końcu jakiś komfort.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...