Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

wirus

Polecane posty

Wydaje mi się, że mam wirusa, dlatego iż gdy odpalam pewne gry to słychać tylko muzykę, jest czarny ekran i wywala do pulpitu a gra jest nadal włączona.Oraz odpaliłem ccleanera i czyści już dość długo około 20minut,wszystko bardzo powolnie idzie z czyszczeniem, a normalnie to czyściło się w max 5min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz program OTL i w polu Własne opcje skanowania/skrypt wklej zawartość poniższego okienka:

:OTL

IE - HKLM\..\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}: "URL" = http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&FORM=IE8SRC
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.gazeta.pl/0,0.html?p=143

:Commands
[EMPTYTEMP]

I wciśnij przycisk wykonaj skrypt. Po wykonaniu skryptu daj log usuwania. Wykonaj kolejny log, uprzednio wklejając w okno Własne opcje skanowania/skrypt zawartość poniższego okienka

netsvcs /all
drivers 32 /all
activex /all
msconfig /all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam na wirusa nie wygląda. Raczej coś sprzętowego lub uszkodzony system.

Jeśli sprawdzić logi, to jest w nich nawet wskazówka:

Error - 2013-04-26 06:59:58 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 06:59:59 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 07:00:00 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 07:00:00 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 07:00:01 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 07:00:02 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Error - 2013-04-26 07:00:03 | Computer Name = Jasiek-Komputer | Source = Disk | ID = 262155

Description = Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

Poproszę o S.M.A.R.T. dysku (np. z programu HDDScan).

@deBug Po kiego grzyba resetowałeś mu stronę startową w IE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie ma, ale najczęstszą przyczyną jest wadliwy (zaśniedziały lub uszkodzony) kabel lub jego złe zamontowanie (gdzieś jest niedocisnięty). Rzadziej przyczyna jest w dysku lub w kontrolerze dysków. I niestety, ale te błędy mogły być przyczyną objawów opisanych w pierwszym poście.

Po wymianie kabla obserwuj przez jakiś czas wartość dla atrybutu UltraDMA CRC Errors. Jeśli nie będzie rosła, to wszystko jest ok. W razie, gdyby błąd wrócił, to zgłoś się ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że masz cały czas ten sam problem, który występuje od dawna (przykładowe tematy: klik i klik). Wcześniej było odnotowanych 20 błędów CRC, teraz jest 58. Nie wymieniłeś do tej pory tego kabla, jak Ci wtedy radziłem? Bo jeśli to zrobiłeś, kolejna wymiana nic nie da i w grę wchodzi poważniejsza usterka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...