Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Teraz relacje, zapowiedzi rozgrywek w Soldier of Fortune będą publikowane właśnie tutaj. Jednak jeśli chcecie poczytać sobie o początkach, to koniecznie zajrzyjcie to działu FPS...

Następne rozgrywki: dzisiaj, godz. 15.00 i 20.00, serwer "CD Action Forum" Wszyscy forumowicze mile widziani...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja proponuje aby grac w Biurowcu Raven i ustawic tak zeby wszystkie bronie byly dostepne typu: rakietnica, miotacz ognia i pradowa :) To jest moja ulubiona mapa :) Fajnie jest postrzelac sie w biurze po plecach :) Zawsze gdy tam gramy jest naprawde krwawo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje aby grac w Biurowcu Raven i ustawic tak zeby wszystkie bronie byly dostepne typu: rakietnica, miotacz ognia i pradowa :)
Zawsze jak tak gramy to sie robi prawdziwy Chaos, ściany są pomalowane na czerwono, na korytarzach leży mięso, a w całym biurowcu huczy od bazooki;)
To jest moja ulubiona mapa :) Fajnie jest postrzelac sie w biurze po plecach :) Zawsze gdy tam gramy jest naprawde krwawo :)
Hm..ciekaw jestem czy ktoś z was korzysta z tych korytarzy wentylacyjnych;)
PS. Proponuje zalozyc topic o Quake2 :)
Już jest, po co tworzyć kolejny! :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka, ale gracie na wersji i mapach SoF'a z CDA czy jakieś ściągnięte z neta? jeszcze nie grałem w SoF'a na multi

wiem że to nie związane z tematem ale nikogo nie moge się poradzić: czy też mieliście problem ze zdjęciem blokady przemocy, bo mam założone hasło (może domyślne z CDA?) (bo to trochę denerwuje gdy gościu dostaje prosto w łeb, nie ma krwi i łapie się za brzuch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka, ale gracie na wersji i mapach SoF'a z CDA czy jakieś ściągnięte z neta? jeszcze nie grałem w SoF'a na multi
Chyba wszyscy mają tą "ekszynowską" wersję...bo to w końu platinum;)
czy też mieliście problem ze zdjęciem blokady przemocy, bo mam założone hasło (może domyślne z CDA?
Sądząc po tych hektolitrach krwi na mapkach, to raczej nikt nie ma żadnej blokady :P

INFO: Dzisiaj jest mecz, więc oficjalne rozgrywki o 20.00 się nie odbędą, ale szukajcie innych serwerów, napewno ktoś będzie grał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki w SOFa/ Serwer "CD ACTION Forum" / 14:55-15:45

Na początku oczywiście mapka "ze sklepem", na której dało się zauważyć jaką sympatią darzycie spawarę, gdyż była ona rozchwytywana.... Jak zwykle - kamperzy zamykali się w tej budce ze snajperą, jednak nie wiele im to pomogło jeśli chodzi o statystyki... Myśle, że cały czas za mało są wykorzystywane granaty, a przecież jest ich tak wiele... Kolejna mapka na której graliśmy to oczywiście uwielbiany przez wszystkich (beze mnie:D) "biurowiec Raven", jednak dziwnym trafem do gry mogli wejść tylko ludzie, którzy ręcznie wpisywali IP (?). Dlatego też rozegrałem miłą partyjek z Niccerem - to był najśmieśniejszy sparing w życiu, było wiele zabawnych sytuacji z Niccerem(*), ale nie będe tutaj opowiadał - po prostu to trzeba było zobaczyć. Tak więc lecąca przez całą dugosć korytarza rakieta - wycelowana z bazooki w Niccera nie była niczym dziwnym - wszak grał pierwszy raz! - koniecznie musimy to powtórzyć!;))

*hehe, ale dlaczego chodziłeś po mapie na czterech łapach?:D

Kolejna runda rozgrywek: jutro, o 14.00 i 20:00, serwer "CD Action Forum"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*hehe, ale dlaczego chodziłeś po mapie na czterech łapach?:D

Bo kucałem cały czas :P A zresztą grałem po raz pierwszy więc nie ma się co dziwić - w CS zawsze się kuca :P Jutro będzie lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobimy jakis nieoficjalny trening klanowy albo cos? Mniej osob bedzie i latwiej bedzie sie dobic :) Bedzie np. 5 treningow dziennie kazdy przydzie kiedy mu sie podoba :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki w SOFa/Serwer "CD Action Forum/14:05-15:05

Hehe, co to były za rozgrywki...nie mogłem utrzymac myszki ze śmiechu, normalnie jedna z lepszych partyjek w życiu - grał Niccer, z którym nie można grać poważnie:D Oto przykłady:

Niccer: Pistolecikiem to sobie mogę dupę podrapać (>>> nie mógł znaleźć innej broni, choć ta leżała hurtowo na mapce;))

Niccer: Ta mapa jest beznadziejna (>>>Tak samo mówił o poprzedniej), poprzednia była lepsza!

Na pytanie"jak się gra", Niccer odpowiedział wyrazem, które mnie zwaliło z krzeszła, przytoczyłbym ale wyleciało mi z głowy:D Ogólnie - Niccer rulez!

A teraz szczypta faktów (bo to poważne rozgrywki:D) . Graliśmy na mapach: "stacja kolejowa?", sklep, restauracja. Królował Rets, a mi słabo szło - nawet raz 3 miejsce zająłem:(... Wyróżniał się Pigus, który robi niewiarygodne postępy!

Słowo do Retsa: Ah...miałeś dobry dzień!;)

Słowo do Pigusa: oj, jak tak dalej pójdzie to mnie zdetronizujesz!;)

Słowo do Niccera: Koniecznie graj z nami jak najczęściej!

Słowo do Amadrieniii: no szkoda, może następnym razem będziesz mogła...

Słowo do wszystkich: może wbijemy się o 20.00 wszyscy razem na jakiś zagraniczny serw?

Aha, poniżej macie mały bonus - fotka Niccera wchodzącego do sklepu, a wiecie kto do niego celuje?

niccer.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobry pomysl z tym graniem na zagranicznym serwerze, zawsze stoja jakies puste do DM[chociaz mozemy wybrac inny tryb :D], ktore moga pomiescic wiecej niz 4 osoby :D Jestem ZA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w tym miejscu byłaby relacja, ale że takowych rozgrywek nie było to powiem tylko co się działo...Razem z Retsem wybraliśmy się na jakiś zagraniczny serwer - grało się całkiem przyjemnie, myśle że godnie reprezentowaliśmy barwy naszego klanu. Trzeba też dodać, że na tej mapce graliśmy pierwszy raz...

Aha, jutro o 14 gramy w QII tak więc rozgrywki w SOFa odbędą się po 15...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może dziś koło 16? Możemy ustalić na gg
Dzisiaj sobie pogramy o 16, no bo : o 14 turniej QII, potem może będe grał w ET, tak więc to jest najlepsza pora...

Najpierw pogramy sobie na serwerze CD ACTION Forum, potem (po jednym meczyku) dogadamy się na GG, na który zagraniczny serw się wbijamy:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt dlaczego serwer Cda forum nie był dostępny dziś o 16 tak jak mówiłeś ?

I kiedy można z wami pograć na tym serwerze ??

Ach - cały bałagan przez to GG, dzisiaj odmówiło mi współpracy. Tak więc graliśmy o 16, ale serwer był no-public no i IP było zmienione. Jutro wszystko powinno wrócić do normy...będziemy grać około 14, wszyscy zainteresowani dostaną info na GG (hehe, jeśli będzie działać rzecz jasna :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt dlaczego serwer Cda forum nie był dostępny dziś o 16 tak jak mówiłeś ?

I kiedy można z wami pograć na tym serwerze ??

Ach - cały bałagan przez to GG, dzisiaj odmówiło mi współpracy. Tak więc graliśmy o 16, ale serwer był no-public no i IP było zmienione. Jutro wszystko powinno wrócić do normy...będziemy grać około 14, wszyscy zainteresowani dostaną info na GG (hehe, jeśli będzie działać rzecz jasna :P ).

Uuu wielka szkoda :( A tak chciałem z wami pograć :) Jutro niestety nie będę mogł bo wyjeżdżam, ale jak wroce dam Ci znać na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiaj nici :?: Szkoda, bo wczoraj wieczorkiem dostałem nową kartę ( ach... ) i teraz mogę spróbować z Wami zagrać. Czy można prosić o szczegóły na GG lub mail'a :?: A tymczasem poszaleję sobie na zagranicznych serwach :wink: Peace 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...