Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barlogo

Prince of Persia Dwa Trony- brak płyty w napędzie

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczy zgłaszam się do was z dziwnym problemem związanym z grą Prince of Persia dwa trony grę kupiłem w edycji Ubisoft exclusive i zapomniałem że nie przeszedłem dwóch tronów ,a więc grę zainstalowałem i klikając graj w prince of persia wyskakuje takie okienko http://img201.imageshack.us/img201/3406/princeofpersiao.jpg za pomoc serdecznie dziękuję.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - odpal z praw administratora, jak radzi Yilmaz, wywal napędy wirtualne, co proponuje Kiro12, ja zaś radzę, abyś zainstalował patcha - bo poprawia on też problemy z wywalaniem się gry i błędy polonizacji, jest na stronie Cenegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Mam ten sam problem, kupiłem (wreszcie) wersję Ubisoft Exclusive Prince of Persia (wszystkie trzy części) i Dwa Trony mi po prostu nie działają. Odpaliłem z admina ale to nic nie dało, ściągam właśnie pacza i mam pytanie. Co to są Napędy Wirtualne, jak to usunąć i czy ewentualnie nie przyniesie mi to problemów z innymi grami w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333

Dysk wirtualny - określenie zasobów pamięci masowej w komputerze niedostępnych bezpośrednio w systemie, lecz emulowanych przez oprogramowanie w taki sposób, jakby były fizycznie obecne.

Zazwyczaj, jako dyski wirtualne, podłącza się w systemie obraz płyty CD lub DVD (np. w formacie .iso lub .nra) lub udostępniane dyski sieciowe.

Nie wiedząc czym są dyski wirtualne, nie sądzę byś miał jakikolwiek stworzony w Systemie, dlatego ta ścieżka odpada.

Zaktualizuj grę: Link. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd wirtualny to jest emulacja napędu DVD, w którym możesz umieszczać obrazy filmów/gier z rozszerzeniami iso lub mds. Służy do tego np. Deamon Tools. Czasem właśnie gdy jest on włączony to wyprawia niestworzone cuda. Jeżeli go masz to odinstaluj go i zobacz czy Ci zadziała. Czasem po prostu jak gra działa z płytą to zamiast czytać normalny napęd czyta wirtualny i pokazuje, że brak płyty w napędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to kretyńsko, ale czy ten pacz zmieni mi wersję językową? Bo cholernie lubię dubbing.

I dziękuje za pomoc.

EDIT: Yyy... ten pacz nie działa... ERROR się włącza... Ściągnąłem też inny pacz od cenegi. I najogólniej gra nadal informuje mnie że nie ma dysku w napędzie tylko robi to w ładnym i kolorowym okienku PoP'a TTT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to wina napędu? Jeśli informacja o braku płyty w napędzie pojawia się także w przypadku innych gier, to niestety tak.

Sprawdź też, czy komputer wykrywa napęd. W tym celu kliknij na Mój Komputer i zobacz, czy jest tam jego ikonka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Żadna z moich gier nie miała takiego problemu. Poza tym nie jestem jedyny. Przetrząsnąłem fora i okazuje się że wyżej piszący Barlogo też nie jest pierwszy z tym problemem. U kilku osób wyświetla się to samo, o ile nie u wszystkich którzy kupili tą wersję. To wygląda tak jakby wwalili na płytę instalkę, ale żadnego programu odpalającego czy coś w tym stylu. To są chyba jakieś jaja. Dostałem wreszcie polskie PoP pod choinkę a tu naglę jedna z dwóch części którą przechodziłem po hiszpańsku (według mnie najciekawsza fabułą) po prostu nie chcę się odpalić! Proszę pomóżcie! Bo kupię sobie osobną wersje i wydam przez to potrzebną mnie kasę...

PS: I ponaglam że pacz który podaliście nie działa. Jakieś rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyżej. Właśnie z tej strony ściągałem pacza.

Cieszy mnie to niezmiernie.

Nie pisałem jednak odnośnie łatki, tylko abyś skontaktował się z Pomocą Techniczną Cenega, odnośnie zaistniałej sytuacji tym bardziej, że błędnie przytoczony w poprzednim poście patch nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Opisz, dokładnie więc swój problem, nawiąż również do tego, iż nie jesteś pierwszą i jedyną osobą z tą trudnością.

UWAGA: Prosimy o dokładne objaśnienie istniejącego problemu oraz w miarę możliwości dokładnego opisu konfiguracji sprzętowej swojego komputera. Nie należy oczywiście zapominać o podaniu tytułu gry, z którą występują problemy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra działa. Nadal jest problem bo jeśli zainstaluję pacza który poprawia meny na język polski i kilka innych rzeczy, to mi się gra nie włączy. Ale jest spoko. Jeśli ktoś ma ten problem to pisać do mnie. Na pewno pomogę.

PS: I dziękuję wszystkim którzy chcieli pomóc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...