Jump to content
 • entries
  218
 • comments
  1,247
 • views
  133,511

Gr@ża


zakiewicz

1,062 views

blblblblblblblblb

Wszyscy już wiecie zapewne o projekcie Grażyna Żarko że to w ogóle fejk jest i w ogóle...

I teraz tak, czy ktoś mi może kurde powiedzieć dlaczego to chwalicie?! A wszyscy którzy jakąś cegełkę nienawiści dołożyli przepraszają? Otóż ten projekt pokazał nam to co wiemy już od dawna, to jakimi są ludzie, przeprosiny na pewno się należą, ale jedynie dzielnej aktorce która musiała to znosić. I TO NIE OD NAS. Od twórców, którzy są jak dla mnie normalnymi trollami i prowokatorami. To tylko zaostrzyło wszystkie stereotypy, dziękuje wam bardzo serdecznie, nic nie naprawicie, tylko jeszcze bardziej wkurzycie brutalny internet! Geniusze!

Swoją drogą, od razu po pierwszym odcinku narodził się również drugi troll, Wiesław Podsiadło. (Link macie tu: [media=]http://www.youtube.com/watch?v=wG9pwYPU1zg bo jeszcze nie ogarniam nowego edytora.)

ON to niech se trolluje, tylko tamtych prowokatorów co tą Panią wykorzystali bym chciał... Eh. ;x

Swoją drogą, poza tą prowokacją są też pozytywne strony. Albo przynajmniej śmieszne... W sensie odpowiedź Baśki i to co teraz czuje. xD (Nigdy jej nie lubiłem)

Jak nic nie rozumiecie z wpisu to przepraszam, pisze na maksa na szybko bo teraz i tak nic dużego nie dodaje, to chociaż prostą notkę zrobię... Jakby co to dyskusja o poglądach w komentarzach, czy gdzieś...

Minusujcie sobie minusujcie, pan Bóg i tak wam wybaczy. :>

9 Comments


Recommended Comments

Baśka pochodzi od tego samego kreatora, który stworzył Grażynę. To była akcja mająca spopularyzować Grażynę, szczególnie że widzowie Baśki jak najbardziej się do takiej manipulacji nadawali :D.

Link to comment

Grażyna Żarko pewnie mieszka wraz z panią Basią w Klatce B.

A na poważnie, eksperyment był świetny, bo pokazał jednocześnie chamstwo, nietolerancję, głupotę, hipokryzję i parę innych cech, którymi zawalony jest polskojęzyczny internet, oraz jacy są ludzie, kiedy poczują się bezkarni w przekonaniu o ich anonimowości w sieci.

Natomiast film "Gr@żyna" był genialny marketingowo. Wcześniej na temat GŻ wypowiadały się w zasadzie "małe" persony polskiego youtube(+Rojo), po opublikowaniu filmu od razu pojawiły się filmy od Buraka, Rocka, Gonciarza i paru innych "większych" kanałów. Gdyby to że zaraz listę nowych filmów zawaliły mi wyjaśnienia sprawy "projekt G.Żarko" to bym pewnie do tej pory nie wiedział o tej akcji.

Link to comment
widzowie Baśki jak najbardziej się do takiej manipulacji nadawali biggrin_prosty.gif.

Nie zapominaj o stałej widowni Rocka, Roja i całej reszty ''letspjelerów" :trollface:

 • Upvote 1
Link to comment

Ja to się dowiedziałem o tej Grażynie dopiero, gdy na blogach FA wszyscy zaczęli o tym trąbić. I nie oglądałem żadnego filmiku, ani Grażyny, ani Gr@żyny, ani przeprosin, ani komentarzy. I nue rozumiem, po co wszyscy piszą to samo czyli

"ta akcja pokazała to, o czym wiedzieliśmy od dawna, czy to było potrzebne w ogóle, i kto tu jest winny""

Link to comment

Baśka z Grażyną?! HAHA! Czyli to akcja promująca tą wulgarną babę! Thanks a lot guys!

Przepraszam, ja już jestem taki ostatnio że mam teorie spiskowe. xD

Ale ogólnego zdania nie zmieniam, o chamstwie wiemy nie od dziiś, prowokacja.

Link to comment

Niby tak, ale kilku osobom na pewno to otworzy oczy. Tak to miało wyglądać zresztą, prowokacja i trolling, wywołujące odpowiednie reakcje u widzów.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...