Jump to content
  • entries
    6
  • comments
    27
  • views
    28,576

Sprzątam sobie strych, a tu...


gamemen97510

396 views

 Share

Witajcie. Piszę ten wpisik na szybko, gdyż nie mam czasu się rozwodzić nad tym co chce Wam przedstawić. Sprzątając strych, znalazłem sprawną, wraz ze wszystkimi komponentami COMMODORE AMIGĘ A-600! Onenoen1111! Klękajcie narody :D. Razem z nią znalazłem monitorek phillipsa, joystick, myszkę, zasilacz, kabel od zasilacza i co najważniejsze - całe pudło gier. Jak na razie Amiga działa sprawnie, lecz joystick troszkę szwankuje. Dokładniej opisze Wam to cenne znalezisko w następnym wpisie.

PS. Wiem, że ten wpis jest bardzo chaotyczny, niedokładny itp, itd, ale musiałem się tym pochwalić :trollface: . Może nawet dzisiaj napiszę wyczerpujący wpis o tej amidze.

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Zazdroszczę tym, którzy dzieciństwo spędzili m.in. przy graniu na takim sprzęcie. Ja musiałem się obejść smakiem i zaczęło się od Pegasusa (oryginalnego, nie "bazarkowego" noname) a od '97 PC i hity pokroju AoE czy DN3D. ;)

Link to comment
Zazdroszczę tym, którzy dzieciństwo spędzili m.in. przy graniu na takim sprzęcie. Ja musiałem się obejść smakiem i zaczęło się od Pegasusa (oryginalnego, nie "bazarkowego" noname) a od '97 PC i hity pokroju AoE czy DN3D. ;)

Co masz namyśli mówiąc orginalny pegazus? Bo pegazus to podróba NESa ale ok :)

Link to comment

@ NonamePL - to, że oryginalny Pegasus był znacznie lepszej jakości od reszty (wprawdzie zasilacze się przepalały, ale mówię chociażby o jakości plastiku czy padów), kasetka w zestawie była porządnej jakości, a nie taki tani plastik, który rozpada się w rękach, no i co najważniejsze miał nazwę (logo), a reszta albo ma inną nazwę (np. Polystation - jedna z wariacji Pegasusa w formie podróbki obudowy fat PS3) albo jej brak.

Tak wygląda oryginalny Pegasus (był droższy od bazarkowych wersji): http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...Bpad%2Bgame.jpg

Bazarkowa wersja: http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal...39/1671583936_1

Możliwe, że oryginalnego Pegasua też można było dostać na bazarze / stadionie X-lecia, nie wiem, bo dostałem go z 15 lat temu i ślad po nim przepadł daawno temu.

Link to comment

Ja chociaż mam dopiero 14 lat, spędziłem dzieciństwo grając na podobnym sprzęcie :) (miałem dość majętną ciotkę do której często przyjeżdżałem, a ona również posiadała "przyjaciółkę" jednak za Chiny nie przypomnę sobie jaki to był model). Ach, pocinało się godzinami w Nicki Boum, Blues Brothers, Pele Soccer. Nie to co teraz! Wom to po głowoch tylko te bojoszoki i inne kal of druti, ta dzisiejsza młodsza młodzież.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...