Jump to content

Moje Fado

 • entries
  348
 • comments
  1,407
 • views
  468,996

Najlepsze trailery/intra gier (cz 1)


bielik42

525 views

 Share

Które trailery są najlepsze? (cz 1)  

12 members have voted

 1. 1. Jakie trailery są według was najlepsze? (cz 1)

  • Team Fortress 2
   2
  • Dragon Age (I & II)
   3
  • Deus Ex 3
   1
  • Assasin's Creed
   4
  • inne
   2

Witam wszystkich. Dziś odpoczniemy od narzekania na gry i przypomnimy sobie najlepsze trailery o grach, które dotychczas powstały. Omówimy ich klimat, muzykę, wykonanie, styl i ogólną jakość. Oczywiście nie mogę wrzucić tu wszystkich, lecz będę je co jakiś czas dodawał. Zapraszam do głosowania i dodawania własnych propozycji. :happy:

nr 1

TEAM FORTRESS 2

Prawdopodobnie każdy gracz choć raz widział jakikolwiek zwiastun TF'a, filmiki te są klasą samą w sobie. Podtrzymują one zabawny klimat serwowany nam przez twórców i cieszą oczy zabawnym stylem gry. Głosów użyczają ci sami aktorzy, których mamy okazję słuchać w grze, a muzyka jest wykonywana przez profesjonalną orkiestrę. Wszystko to potęguje świetny humor zawarty w tych filmikach, bawi on nawet osoby, które nie znają zbyt dobrze języka angielskiego. Jest to cała seria zwiastunów, a gracze wciąż czekają na kolejne dwa: o Medyku i Pyro. No i to wszystko zapraszam do oglądania.

nr 2

ASSASIN'S CREED

Serie AC kojarzy prawdopodobnie każdy. W roku 2007 pojawiła się ona na rynku i porządnie namieszała, gdyż prezentowała zupełnie nowy styl rozgrywki i jakość. Zadziwiające jak szybko ta seria się rozrosła. Filmiki podtrzymują klimat serii, mają perfekcyjnie zrobione ujęcia, a widoki i muzyka urzekają swoim pięknem. Ogólnie - świetna robota.

nr 3

DRAGON AGE

Wielka próba Bioware odtworzenia wielkiej chwały starych RPG'ów doczekała się równie wielkich trailerów tworzonych przez BLUR studio. Na ekranie widzimy piękną masakrę w wykonaniu prawdziwych bohaterów, a w tle przygrywa nam czasami rockowa, czasami typowo RPG'owa muzyka, tak czy inaczej jest wspaniale.

nr 4

DEUS EX 3 HUMAN REVOLUTION

Powrót serii Deus Ex na nasze monitory i telewizory poprzedzone zostało naprawdę przepięknym zwiastunem. Świetna narracja, wspaniała muzyka, czarno-złota stylizacja i filmowe ujęcia tworzą z tego trailera niesamowite doznanie artystyczne, prawdziwe dzieło sztuki. Polecam z największym przekonaniem

koniec części pierwszej
 Share

1 Comment


Recommended Comments

Dragon Age :)

Chociaż, jeżeli chodzi o Początek, to zdecydowanie bardziej podobało mi się to prawdziwe Intro z gry, w którym Duncan opowiada o Pladze i Szarych Strażnikach. A jeżeli chodzi o dwójke, to wprost przeciwnie. Nie przypadł mi do gustu ten moment, w którym Varrik opowiadał o Bitwie pod Ostagarem, cinematic trailer zdecydowanie lepszy.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...