Jump to content

Moje Fado

 • entries
  348
 • comments
  1,407
 • views
  468,996

Najlepsze trailery/intra gier (cz 2)


bielik42

338 views

 Share

Które trailery są najlepsze? (cz 2)  

10 members have voted

 1. 1. Jakie trailery są według was najlepsze? (cz 2)

  • Warhammera
   3
  • Alicji
   2
  • Gears of War
   1
  • Borderlands
   0
  • Bioshocka
   0
  • Star Wars rządzi!
   2
  • wolę Blizzarda
   2

Witam wszystkich w drugiej części mojej mini serii wpisów dotyczących filmików promujących gry. Dziś zagłębimy sie w odległą przeszłość i przyszłość, poznamy krainę czarów, popłaczemy nad losem Marcusa Fenixa, zawołamy "hayoo", odwiedzimy podwodne miasto i pomachamy mieczami świetlnymi. Zapraszam do oglądania!

nr 1

WARHAMMER (FANTASY/ 40K)

Zwykle filmiki promujące jakąkolwiek grę ze świata Warhammera są wyjątkowo dopieszczone i przepiękne. Widać, że włożono w nie naprawdę dużo pracy. Owe trailery/intra dzielimy na dwie kategorie: WH Fantasy (Mark of Chaos, Age of Reckoning) i WH 40k( Dawn of War I i II, Space Marine). Praktycznie każda z wymienionych powyzej gier ma świetny filmik(no może poza space marine) wiec głupio by było je jakkolwiek szeregować. Dlatego wstawiam tu je na przemian, a zaczynamy od prawdziwej bomby, czyli intra pierwszego Dawn of War'a!

nr 2

AMERICAN MCGEE's ALICE: MADNESS RETURNS

Trailery Alicji przesiąknięte są typowym szaleństwem produkcji niezrównanego American McGee's, są tu sceny chore, krwawe, szaleńcze, nieprzewidywalne i ..... oryginalne.

i mały dodatek...

nr 3

GEARS OF WAR

Zniszczony, brudny, przytłaczający i brutalny świat, który widzimy na trailerach GoW zdaje się być urzeczywistnieniem koszmarów każdego dziecka bojącego się strachów z pod łóżka. Na planecie Sera owe "strachy" stały się nadzwyczaj realne i zaatakowały ludzkość, my za to oglądamy sceny już po pamiętnym "dniu 0". Cały obraz jest tonowany przez doskonałą, powolna muzykę, jakże pasującą do sytuacji.

nr 4

BORDERLANDS

Seria filmików promujących grę "Borderlands" wyróżnia się jednym "tasiemcem" i kilkoma osobnymi filmikami, dlatego prezentuję tutaj tylko jeden filmik z serii "Claptrap Web Series Episode" ale polecam obejrzeć wszystkie (choćby dla Steve'ego). no i jeszcze trailer z utworem "No Heaven"...

nr 5

BIOSHOCK

Tu zaś mamy do czynienia z utopijnym klimatem, stylem Art Deco i muzyką z epoki. Wszystko to tworzy trailery, które na długo zapadają w pamięć...

nr 6

STAR WARS

Filmiki reklamujące gry z serii Star Wars są przesiąknięte wyjątkowo silną Mocą, mamy w nich wszystko o czym można zamarzyć! Walki na miecze świetlne, blastery, wojnę pomiędzy Jedi a Sithami, roboty, Moc, pioruny i Vadera. Trailery te wyróżnię z dwóch gier: SW: TFU II i SW: TOR. Zapraszam do oglądania..

nr 7

BLIZZARD

No i oczywiście firma posiadająca najbardziej chwalone i doceniane intra na świecie, niezrównani od wielu lat, mistrzowie tworzenia gier, przed wami .... Blizzard!

No i to by było na tyle. W ostatnim głosowaniu zwyciężyły trailery Assasin's Creed, a na drugim miejscu był Dragon Age. Pod koniec serii zrobimy sondę ostateczną w której będą porównywani zwycięzcy poprzednich sond. W następnym odcinku porównamy trailery mniej znane i rozgłaszane. Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnego weekendu majowego(który jest już niedługo..) :smile:

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...