Jump to content
  • entries
    2
  • comments
    3
  • views
    48,758

Stary Deus Ex - czy jest sens ?


buczek93

230 views

 Share

Witam. Tak jak w temacie - kusi mnie, żeby stworzyć polskiego gejmpleja z pierwszego Deusa. Oczywiście z podłożonym głosem, tak jak to tutaj widziałem u jakiegoś forumowicza, który przechodził F.E.A.R. i Dead Space. Pytanie tylko - czy do 11-letniej już gry ma to sens ?

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Klasyk, ale klasyk niepozbawiony błędów.

Przede wszystkim przygotuj się na to, że interfejs jest bardzo mocno do bani. Grafika jest też jedną z gorszych jak na ten silnik, ale że wszyscy się zarzekają, że grafika nie jest ważna (a zaraz potem chwalą BG za grafikę) to można pominąć.

Poza tym, jeśli nie przepadasz za teoriami spiskowymi - gra nimi żyje i jest nimi wypchana po sam czubek cd-romu.

Link to comment

Oczywiście że uwielbiam teorie spiskowe. Pytam bo skończyłem grę 8 razy i praktycznie ciężko jest znaleźć mi na YT film z trickiem, jakiego nie znam/nie widziałem.

Przy okazji oglądałem angielski gejmplej, który mi do gustu co najmniej nie przypadł - facet wybierał fatalne augi, kilkanaście razy się po prostu zgubił bez klucza/passa, do tego trochę przedłuża szlajanie się zamiast grać.

Skoro się wam to wszystko podoba, postaram się do końca tygodnia wrzucić testową próbkę mojego nagrania (powiedzmy Liberty Island na 100%, łącznie ze skrytkami i zwiedzaniem). I wtedy ocenicie, czy jest sens ;]

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...