Jump to content

B92site

  • entries
    90
  • comments
    474
  • views
    57,361

Mój pierwszy "wypadek" samochodowy.


B92

317 views

 Share

Kiedyś musiał nadejść ten dzień. A dokładniej nadszedł tydzień temu, tylko nie miałem kiedy o tym napisać. :P

Wracałem sobie Lanosem marki Daewoo ze szkoły (35km w jedną stronę). Byłem już jakieś 7km od domu. Jadę, jadę i niespodziewanie BUM! Po 5 sekundach zamroczenia doszło do mnie to co się stało. A nie było dobrze... WPADŁEM W DZIURĘ! I to nie byle jaką, bo wyglądała mniej więcej tak:

th_droga_dziura_jup180.jpeg

Było ich wiele, a ja oczywiście musiałem wjechać w sam środek tej największej... droga oczywiście należy do powiatu... Wysiadłem zobaczyć co się stało. Przednie lewe koło nie miało już kołpaka... żeby tego było mało wygięła się felga...

th_IMG20110323_002.jpg

Na szczęście po 5 minutach szukania odnalazłem kołpak (CAŁY!) w polu, jakieś 15 metrów od miejsca "wypadku". Przestraszony byłem lekko, ale jak wróciłem okazało się, że wystarczy wyklepać młotkiem i nałożyć z powrotem kołpak. Auto udało się uratować! To pierwsza moja wpadka, odkąd na początku września ubiegłego roku odebrałem prawko. :)

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Pobijcie to : godzinę po odebraniu prawka pojechałem sobie zaznajomić się z samochodem. Po 500m poczułem dziwne uczucie ściągania na lewo. Zatrzymałem się na parkingu, obejrzałem samochód i zobaczyłem flaka na lewym kole. Po dosłownie minucie jazdy musiałem przełożyć teorie zmiany koła na praktykę. Po 10 minutach było zmienione, ale trauma pozostała ;).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...