Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,995

Dlaczego nie lubię Vlogów


SanchoPansa

775 views

 Share

Wpis dotyczy tego co napisałem w tytule. Czyli, że nie lubię vlogów. Dlatego, że ich twórcy gadają o pierdołach z taką powagą na twarzy, jakby co najmniej nie smakowała im CocaCola. A jeszcze lepiej jest jak starają się być śmieszni i wygłaszają wcześniej przygotowane teksty w tak sztuczny sposób, że bracia M jak Miłość mogliby brać u nich lekcje.

10cio minutowa vlogerowska paplanina o tym, że ludzie rzucają w nich kamieniami, jak tylko dowiedzą się, że są ze wsi - nuda.

Vlog człowieka, który mówił o opluwaniu bohaterów sportowych, puściłem sobie wczoraj na dobranoc. Ten mi się akurat spodobał, bo zasnąłem już po drugiej minucie.

8777.jpg

Te emocje, to dłubanie sobie palcem w oku podczas gadania do kamerki, to nieustanne yyyyyyyy eeeeeee i ooooooo - to esencja "dobrego" vloga.

Niewyraźna mowa, lipnie nagrany dźwięk, sapanie i ciamkanie vlogerasa - suuuuper.

Wałkowane w kółko te same tematy - "nietolerancja", "polityka", "co mnie wkurwia", "emocjonujące opowieści z życia vlogera, które są na tyle niezwykłe i rzadkie, że trzeba się nimi podzielić", "co będę robił na sylwestra" .

Gadanina o niczym przez 10 minut. Dlatego wolę blogi, bo przekazanie tej samej informacji jest krótsze i dla mnie przyjemniejsze.

Ponoć ktoś kiedyś natrafił na ciekawy vlog, ale potem okazało się, że to fejk i nieprawda, a w dodatku to nie był wcale vlog tylko reklama antyperspirantu.

Reasumując: vlogi powinny prowadzić tylko i wyłącznie rozebrane panie.

Na koniec Jon L.

 Share

9 Comments


Recommended Comments

Masz całkowitą rację. Kiedyś vlogerów można było policzyć na palcu jednej ręki i byli to ludzie, którzy mieli pewne wartości do przekazania. Niestety dziś vlogerem jest prawie każdy nastolatek, którego największym tematem jest brak konkretnego tematu ...

Link to comment

we napisz ręcęzję cd-akszonowych blogerów! pls

Cholera, czasu nie mam :) Ale za 2 tygodnie tak się zaktywizuję, że klękajcie narody. A wtedy zrecęzuję co tylko zechcesz;)

Link to comment
Reasumując: vlogi powinny prowadzić tylko i wyłącznie rozebrane panie.

To ja polecam pinkbeyb, a zwłaszcza ten filmik : Klik!, co prawda nie rozebrana i nie pani, ale jazda bez trzymanki zapewniona, jak puściłam sobie w nocy na komórce, to nie mogłam zasnąć XD

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...