Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,995

Wpis informacyjny


SanchoPansa

443 views

 Share

Do wszystkich zainteresowanych - przekładam datę publikacji pierwszej części nowej serii "Cotygodniowego Przeglądu Blogów". Jest to spowodowane niezaliczeniem geometrii wykreślnej w pierwszym terminie :angry:. Jak mawia stare porzekadło - "nie uciecze, to co się odwlecze, a wpis w końcu będzie".

Kolejna sprawa, wcześniej już poruszana w inniejszych wpisach to recęzja ratunkowa dla orga i jego lubej, czyli review for love. Proszę zainteresowanego o zaproponowanie tematu recęzji! Porady przydadzą się także w innych sprawach, od innych użytkowników także. Sugestie mile widziane (czy pisać różową czcionką? czy wymyślić na początek aforyzm o miłości? czy w tekście mają być pochwalne wstawki na temat zainteresowanego? i inne takie). Może ktoś doświadczony w tych sprawach mógłby coś poradzić?

Dalej jestem naciskany, a komisji nie ma! Hańba!

Ogulnie jestem całą sprawą zestresowany. Na szczenście już umiem włanczyć korekte błędów, więc cały tekst pod względem ortografii powinien być doskonały.

Nie chce mi się już więcej pisać, dlatego tu zakończę ten wpis.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

@Różyczka

Po tym, jak zrobiłaś mi scenę przed monopolowym, nasz związek uważam za zakończony, to już zamknięty etap w moim życiu!

Dziwna data Twojego komentarza, BTW.

Bo wpis był wcześniej, ale go zniknąłem - SP

Proszę zainteresowanego o zaproponowanie tematu recęzji!

Ja się dostosuję do głosu ludu-Vox Populi, Vox Dei. Ale jak tematem recęzji nie musi być gra, to poproszę coś związanego z Jonem L.

Link to comment

Komisja Do Spraw Hańby! i Naciskania!. nie może się przecież składać z jednej osoby... Zatem,

Wybierz mnie, wybierz mnie;)

A w review for love najlepiej wstawić na początku jakąś rzewną i poruszającą piosenkę:P

To jakie proponujesz dla siebie stanowisko? Poza tym musiałoby odbyć się głosowanie w tej sprawie!

Nieomylny Szef

Link to comment

Sprawa jest dużego kalibru, uzasadnione jest więc napisanie

nowego komentarza.

Doceniam aktywność Przewodniczącego Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! i z tego miejsca udzielam oficjalnej pochwały oraz nadaję tytuł Wielkiego Inkwizytora/Wielkiego Imperatora/Wielkiego Dyrektora Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!

Równocześnie informuję, że wszystkie postulaty Wielkiego Inkwizytora/Wielkiego Imperatora/Wielkiego Dyrektora Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! mają moje pełne wsparcie i zostają rozpatrzone pozytywnie. Nakazuję szczególne respektowanie postulatu "#Nadmierne i nieustające gloryfikowanie Nieomylnego Szefa".

Ogłaszam, że w skład Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! z dniem dzisiejszym wchodzi gower.

W mocy Wielkiego Inkwizytora/Wielkiego Imperatora/Wielkiego Dyrektora Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! pozostawiam sprawę nadania tytułu nowemu członkowi Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!, oczywiście tytuł ten musi być przeze mnie zatwierdzony.

To by było na tyle.

Nieomylny Szef

Link to comment

Na wstępie chciałbym podziękować Nieomylnemu Szefowi oraz Wielkiemu Inkwizytorowi/Wielkiemu Imperatorowi/Wielkiemu Dyrektorowi Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! za okazaną mi życzliwość i wsparcie w tej ważnej dla mnie chwili. Dołożę wszelkich starań, by mą służbą przynosić chlubę Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!, a jej pomyślność będzie dla mnie zawsze najwyższym nakazem. Wszelka Hańba! będzie mi wstrętną, a Naciskacze! będą przeze mnie wyłapani i w ogień rzuceni. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów Nieomylnego Szefa.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...