Jump to content
  • entries
    106
  • comments
    806
  • views
    61,462

Zorzin'owe myśli po roku, czyli pierwszy jubileusz :)


Zorzin

168 views

 Share

Witam :)

Tak, to już rok minął odkąd prowadzę tego bloga. Wszystko zaczęło się od WWWeekendowego konkursu #36: "Św. Mikołaj lubi gry". Z tego co pamiętam, to blog założyłem zaraz po rozpoczęciu lub zakończeniu głosowania. Wtedy to pisałem wyłącznie o cotygodniowych konkursach. To one mnie tu przyciągnęły, tak to bym pewnie nawet nie założył konta na forum. Pomysł na bloga narodził się po przeczytaniu kilku wpisów theconverse'a oraz moim niezadowoleniem z wyników i łamania regulaminu.

Przelewałem tu swoje myśli, aż nastąpił ten "konflikt", czy jak to tam nazwać. Wtedy to zawiesiłem swoją działalność. Po jakimś czasie jednak zatęskniłem za nim i po dwutygodniowym banie, który dostałem za jeszcze inną sprawę, powróciłem w "wielkim stylu", bo od razu zorganizowałem studio FA :) O ile wcześniej wpisy były całkiem regularnie, aktualnie to zanikło, a moje myśli są tu widoczne dosyć rzadko. Trochę to spowodowane lenistwem, trochę brakiem czasu. Od nowego roku jednak mam plan serii wpisów, które mam nadzieję będą się podobać. To takie moje postanowienie noworoczne. Jednak ja bardzo często o nich zapominam :happy:

Cóż, mam nadzieję, że blog będę prowadził przynajmniej jeszcze jeden rok. Ciągle będę dążył, aby dostać się do "polecanych", co było moim celem od samego początku :)

A tymczasem, jako, że już jutro Wigilia, wszystkim Wam życzę wesołych świąt. Abyście je spędzili w spokojnej, domowej atmosferze, bez żadnych kłótni i problemów. Życzę Wam tych kilku dni odpoczynku od codziennych spraw. Jeszcze raz: Wesołych Świąt :)

kartka%20Wesołych%20Świąt.jpg

Pozdrawiam

Zorzin

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...