29979

POLSKA 3-1 WKS!

L1zard

276 wyświetleń

Dziś jest mecz Polska vs WKS. Przez dłuższy czas prowadziliśmy 1-0 ale niestety w ostatniej minucie doliczonego czasu gry rywale strzelili wyrównującego gola.Po pierwszej połowie jest 1-1. Mam nadzieję że w końcu wygrają i zamkną buzie wszystkim tym co narzekali że od dłuższego czasu nic nie wygrywają. Zobaczycie zaczną wygrywać to wszyscy nagle będą się interesować i ich uwielbiać.

2-1 DLA POLAKÓW!!!! PIĘKNY GOL Z RZUTU WOLNEGO!!!!!

edit 3-1 DLA POLAKÓW!!!!!!!!

Koniec!!! No i po meczu. Polacy w końcu wygrali z Wybrzeżem Kości Słoniowej 3-1!!! Mam nadzieję że hejterzy patrząc na ten wynik pomyslą sobie "kurcze a jednak sie podnieśli" NO! Oby więcej takich meczy w wykonaniu Polskiej Reprezentacji!!!