Jump to content
  • entries
    44
  • comments
    259
  • views
    29,823

DORWAŁEM BLACK OPSA!


L1zard

196 views

Po obowiązkach poleciałem do tesco a tam...KUPA...więc poleciałem do media markt i co??? Jak to tak? Takiego moha sławią na standach a takiego coda to ledwo na półce jest... Wziąłem do ręki i odruchem bezwarunkowym było odwrócenia pudełka,po odwrocie ujrzałem napis WSPANIAŁA ROZRYWKA W 3 UNIKALNYCH TRYBACH:

EPICKA GRA DLA 1 GRACZA,DOSKONAŁY TRYB DLA WIELU GRACZY ORAZ ROZGRYWKI Z UDZIAŁEM ZOMBIE DLA 4 GRACZY W TRYBIE WSPÓŁPRACY.

Tekst z epickim mnie rozwalił. Nie wiem czemu ale automatycznie pomyślałem "yhyym jasne". Wróciłem do domu wrzuciłem płytkę zainstalowało mi się w ok 30-40 minut. W czasie instalacji przejrzałem instrukcję (greenpeace był by zadowolony na instrukcję poszło 12 stron) i co widzę? "q wychylenie w lewo" No normalnie poczułem się wniebowzięty. Teraz tylko po obcowaniu z mw2 muszę się nauczyć korzystać z tej umiejętności:P Dorwałem singla, przeszedłem ze 4 misje i po nich mogę stwierdzić że gra jest na prawdę dobra. Rozgrywka typowa dla coda wybuchy,zwroty akcji...Naprawdę dobrze się gra. Multi jest na prawdę świetne. Duże mapy i na prawdę fajne,odgłosy broni jak i ich działanie jest dobre a miałem wątpliwości że będzie jak z cod waw. (według mnie w cod waw bronie były gorzej wykonane niż w innych codach). W multi nie ogarniam tych punktów cod kontraktów i nagrywania meczy. Zombiaków nie odpalałem więc nie mam o nich zdania. POLECAM GRĘ WSZYSTKIM i fanom i tym co rozpoczną przygodę z tą serią. GRA WYMIATA! Do zobaczenia na wirtualnym polu walki:)

3 Comments


Recommended Comments

Ile dałeś w MM? 119?

Byłeś dziś w Tesco, Empiku i Saturnie i niestety mojego 'blak opsia' nie dorwałem :/ Objechałem cały Kraków wzdłuż i wszerz i kapa :/ Ostatnia nadzieja jutro, ale Tesco nie odwiedzę, bo nie chcę znowu się kisić godzinę w tramwaju :/ Jeśli nawet jutro nie dorwę to długi weekend będzie rozczarowujący :?////

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...