Jump to content
  • entries
    51
  • comments
    129
  • views
    36,307

Pogadajmy z kosmitami


haz111

398 views

 Share

Organizacja [ONZ - przyp. haz111] ma zamiar powołać kosmicznego ambasadora, który przywita obcych, gdyby do nas przylecieli. Tekę ma objąć malezyjska astrofizyk. O pomyśle dyplomatów z Organizacji Narodów Zjednoczonych napisał brytyjski tabloid ?The Daily Mail?. Ma się nim zająć Zgromadzenie Ogólne. ?Oczekuje się, że 58-letnia Malezyjka Mazlan Othman będzie odpowiedzialna za procedury powitania przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji w razie nawiązania kontaktu i ich wizyty na Ziemi? ? pisze gazeta.

Pani Othman szefuje oenzetowskiej agencji ds. przestrzeni kosmicznej (UNOOSA). Już zdążyła wystąpić z oświadczeniem, w którym dowodzi, jak ważne jest opracowanie szczegółowego protokołu na wypadek kontaktu z pozaziemską cywilizacją. ? Kilkanaście organizacji ciężko pracuje nad tym, by nawiązać kontakt z przedstawicielami rozumnego życia pozaziemskiego i jest nadzieja, że kiedyś tak się stanie (...) Dlatego powinniśmy być gotowi, by skoordynować wysyłaną odpowiedź tak, by przewidzieć wszystkie związane z tym niuanse ? uważa przyszła kosmiczna ambasador, dowodząc, że najlepszym miejscem do opracowania takiej uniwersalnej odpowiedzi jest właśnie ONZ.

W tym tygodniu Mazlan Othman przyleci do Wielkiej Brytanii na konferencję poświęconą problemom związanym ze znalezieniem cywilizacji pozaziemskich. Specjaliści z różnych dziedzin będą się tam zastanawiać, jak nawiązać kontakt z obcymi i jak reagować na próby obcych nawiązania kontaktu z nami.

A ja się zastanawiam, ile wyniesie pensja nowej ambasador i ile będzie nas ? Ziemian ? kosztować jej nowy ?kosmiczny? urząd, rozbudowany pewnie tak, by nie przynieść nam wstydu przed wspólnotą międzygalaktyczną.

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/2,541807.html

Ciekawa pomysł, prawda? Pewnie jak zwykle chodzi o pieniądze, ale mniejsza z tym... A więc po co przywołałem ten artykuł? Oglądałem dziś wieczorne wiadomości na TVP 1 i właśnie mówili o tym. Było to na samym końcu dziennika... Różni "specjaliści", ufolodzy wypowiadali się na ten temat... A tu nagle skończył się dziennik i pierwsza reklama: Marsjanki! Jakieś kosmity se tańczął w statku, a dzieci łykają jakieś pigułki i ci kosmici świecą na nich na zielono...

martian.jpg
"Siema! Gdzie ta babka z ONZ?"

I po co szukać kosmitów? Wystarczy iść do apteki i kupić jakieś pastylki to przylecą :tongue:

BTW: Jak patrzę na niektórych to już widzę kosmitów...

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...