Jump to content
  • entries
    29
  • comments
    199
  • views
    15,529

YouTube coraz gorszy i TheTrolle w akcji


Maziak

511 views

No właśnie. Tytuł sam za siebie mówi. Odkąd "Google" przejęło JuTuba według mnie jest coraz gorzej. Ja rozumiem właścicieli. Zarobić tyle kasy (Chad Hurley otrzymał blisko 700 tysięcy, Steve Chen dostał akcje warte ok. 326 mln dolarów. Natomiast Jawed Karim, trzeci z założycieli YouTube, który jeszcze przed transakcją zrezygnował z pracy w spółce, dostał w akcjach ponad 64 mln dol. :rolleyes: ), no ale dajcie spokój to co się teraz dzieję to masakra. Blokują świetnych użytkowników! A to wszystko przez TheTrolle.... :angry: Trafi się taki głupek zacznie wysyłać spamersko uwagi do treści filmiku a później się chwali jakim to jest noobem bo robi wszystkim na złość. A później ludzie tworzą niby "XXXprawdziwekonto". No dajcie spokój najlepszy przykład to Moooras którego filmików nawet w tej chwili nie mogę znaleźć tak samo jak i konta! :sad: To jest przesada. Zajmują się nie tym co trzeba. Miliony poradników jak tu nielegalnie ściągnąć Mafie II, MW2 czy kurde Gmod'a 10. :icon_rolleyes: A do tego jakiś gostek shackował mi konto na YT i subskrybenci plus powyżej 300 ulubionych filmów poszło się je.. Ym!!! :wallbash:

Jak pisałem do YT wszędzie gdzie to możliwe to dostawałem e-maila by ocenić jak mi się podoba ten serwis wideo.... :krecka_dostal:

Zmienianie wyglądu, komentarzy. To wszystko niepotrzebne bo YT był idealny! Ja już mam dość. :bialaflaga: Korzystam z JuTuba ale to nie to samo co kiedyś.

Jeżeli gdzieś się pomyliłem do mówcie tylko nie gadajcie o tym jak ja źle uważam bo wy inaczej uważacie. Co nie znaczy że nie maci mówić waszego zdania.

7 Comments


Recommended Comments

Ja tam w sumie jestem maniakiem youtube. Jedyna zmiana która mi się podoba to wysoko oceniane komentarze oraz system oceny filmiku (podobał się czy nie). Do reszty trzeba się przyzwyczaić niestety.

Link to comment

No niestety. Ale racja krzyhu. Zawsze mówiłem na to cool face bo po prostu lepiej pasuje ale z ciekawości poszukałem info i o ile się nie mylę to jednak jest troll face. Znaczy nikt nie mówi wprost że to troll face. Po prostu jakiś troll zrobił taką minę. Tam jest wiele innych mi które można też zaliczyć do trollów w takim razie. Sam już nie wiem

Link to comment

Też siedzę na youtubie, bo oglądam Classic Game Room, AVGN i Irate Gamer codziennie, a zmiany mi się nie podobają. Gwiazdki były cool, po co to zmieniać! Ale podoba mi się, że najlepiej oceniane komenty są wyróżnione.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...