Jump to content
  • entries
    70
  • comments
    216
  • views
    29,505

Kac Vegas


kraven2000

220 views

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, niedługo biorę ślub. Oprócz okropnych obowiązków, oznacza to również jedno: wieczór kawalerski :)

Na wstępie zaznaczę, że ja i małżonka przyszła, wychowywaliśmy się w zupełnie różnych "kulturach". Moi znajomi to w większości osoby, którym narkotyki, dzikie orgie itd itp nie są obce. Znajomi ukochanej natomiast w większości nie mieli papierosa w ustach.

Jako, że wieczór kawalerski zbliża się nieubłaganie, zabrałem niedoszłą do kina na komedię Kac Vegas. Szczerze mówiąc nie nastawiałem się na dobrą komedie, raczej na typowy amerykański humor. Okazało się jednak, że film bardzo mi się spodobał. Tandetny humor też był (wymioty), jednak niektóre teksty, czy sytuacje były naprawdę przekomiczne.

Film jest zdecydowanie świetnym odstresowywaczem, można się na nim nieźle pobawić i nie zmęczyć. Jest pozytywny, nawet pomimo tego, że nie lubię takich komedyjek. Ta jednak jest bardzo sympatyczna i gorąco ją polecam. Może na mój odbiór filmu ma moje kawalerskie, które odbędzie się na dniach?

Wiem jedno, teraz moje słońce nareszcie zrozumiało, jak wyglądały imprezy mojej młodości oraz czego może się po kawalerskim spodziewać - pytanie czy to dobrze?

3 Comments


Recommended Comments

W sobotę byłem na wieczorze przyszłego szwagra. Co tam się nie działo ;) Ogólnie jak nie masz jeszcze zaplanowanego (bardziej to stwierdzenie powinienem do świadka kierować ;) ) to wynajęcie domku gdzieś nad jeziorem jest idealną opcją. Świerze powietrze dla tych potrzebujących, pusta lodówka na zapełnienie (u nas był wkład 2x uzupełniany i do rana nie zostało nic (około 16 osób)). W grillu można "krzaka" spalić, zapach na cały las poleci :D Aha, i przepustowy kibel z dobrą spłuczką to podstawa :>

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...