Jump to content
  • entries
    70
  • comments
    216
  • views
    29,505

ULTIMA


kraven2000

362 views

Dłuższy czas temu odkryłem w sobię manię na punkcie zespołu The Beatles. W związku z tym wiadomość o stworzeniu gry The Beatles Rock Band mocno mnie zelektryzowała. Wreszcie udało mi się uzbierać pieniądze na grę oraz zakupić xboxa.

Zestaw, którego pragnę zawiera w sobie grę, mikrofon, gitarę oraz perkusję czyli wszystko co potrzeba do rozpoczęcia zabawy w Rock Band i inne Guitar Herosy.

Rozpocząłem poszukiwania na allegro, nie było nic. Przeszukałem sklepy i trafiłem na Ultimę w której gra była dostępna w 3-5 dni. Zamówiłem. Minęło 3-5 dni, zadzwoniłem się zapytać kiedy paczuszka przyjedzie...i dowiedziałem się, że nie przyjedzie. Nie mają jej na stanie i dystrybutor robi problemy. W zamówieniu miałem jeszcze produkt dla osoby, która ode mnie kilka rzeczy kupiła. Chciałbym otrzymać chociaż tą grę aby chłopak nie czekał na przesyłkę. Miły Pan na infolinii uznał, żebym grę dla klienta zakupił oddzielnie a na beatles poczekał aż dystrybutor sprowadzi. Spoko.

Po 2 godzinach dostałem e-mail. Moje zamówienie anulowano, zestaw zniknął ze strony (pozostał inny, którego pewnie też nie mają na stanie) i tyle. Ultima zawaliła.

Na szczęście na allegro pojawił się ten sam zestaw, chyba już ostatni w Polsce. Droższy, ale przynajmniej sklep miał go na stanie (przeszukałem ze 30 sklepów w kilku miastach). Jak się uda, w weekend zagram w wyczekiwaną grę.

Ultima ma minusa...pierwszy zakup u nich i zawalili.

6 Comments


Recommended Comments

Tzn mam aktualnie 14", bo 32" się spalił... A tatusiek spojrzał i "większego się kupi niedługo". Do iksa będę potrzebował coś między 22 - 30 cali, bo większy pod półkę nie wejdzie. Oczywiście tv z tych cieniutkich.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...