Jump to content
  • entries
    70
  • comments
    216
  • views
    29,505

WYPRZEDAŻ


kraven2000

267 views

Drodzy blogowicze,

ze względu na to, że zbieram na Xbox 360, The Beatles Rock Band oraz The Beatles Remastered (wszystko łącznie około 2500zł) postanowiłem wyprzedać swoją kolekcję. Komputer też chyba oddam żonie.

Link do gier:

TUTAJ

Jednakże oprócz gier, chciałbym sprzedać gitarę klasyczną wraz ze stroikiem, pokrowcem oraz książką do nauki. Gitara używana kilkukrotnie, niezniszczona, jak nowa. Cena to 150zł.

Dodatkowo odsprzedam grafikę GF 9600 GT z 512 MB RAM - jest to jedna z pierwszych kart tego typu jakie trafiły na rynek. Bez żadnych wad, śmiga cudnie. Sprzedaję bo mam radeon 4890, którego zresztą oddaję żonie bo zbieram na Xkloca :) Cena do uzgodnienia, zapewne coś około 200zł. Oczywiście z pudełkiem i bodaj wszystkim co w nim było - choć to muszę sprawdzić bo karton w piwnicy.

Zapraszam was wszystkich i zachęcam do zakupów!

8 Comments


Recommended Comments

350 niepodkręcony, 400 jak kręcisz. Ja mam 450 i na nim w tej chwili mi radek śmiga. Jedyne co jest ważne, ja tutaj mówię o markowym 350-400. Jeżeli masz noname, to raczej nie uciągnie.

Link to comment

wrzucę, jak tylko forum mi zacznie w FF działać. Ostatnio zrobiłem fajnego posta, ale przez to cholerstwo nie wyglądał i nie działał jak powinien...to go ukryłem :D

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...