Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Dzięki za informacje i gram na EU. Chwilowo mam 2 poziom i podoba mi się ta łuczniczka Ashe czy jakoś tak . Mam zamiar ją kupić , brakuje mi 50 IP :)

hmmm...że tak spytam ;)....gdzie sprawdzić na jakim serwerze gram?

Chociażby podczas logowania, jeśli grasz na EU to pod miejscami na passy masz linki a wśród nich lol-europe.

Mój nick marminhoo jakby ktoś chciał pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbicie np: lvl10 to pikuś pod warunkiem że się częściej wygrywa niż przegrywa. Warto pamiętać że im więcej Inhibitorów rozwali się przed powaleniem Nexusa tym więcej punktów jest za wygraną... jeżeli dobrze zauważyłem to 1 inhibitor = 100(+)exp pkt. czyli max. można za wygraną zgarnąć ponad 340exp pkt. a to jest bardzo dużo zwłaszcza na lvl 1-10.

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział lub nie orientował w sytuacji... od 25 Maja (12:00) do 27 Maja (12:00) będzie przenoszona baza danych LoL'a na europejski serwer i to Riot Games będzie od 27 Maja wydawcą LoL'a w europie. Serwery będą Online, będzie można grać, ALE nie będzie można zdobyć żadnego doświadczenia, IP i sklepik będzie zamknięty. Czyli będzie można pograć dla treningu, itd. ale mecze nie będą się liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz pobrać z www.lol-europe.com. Chociaż w sumie teraz poczekać bo teraz strona jest nieaktywna pewnie z powodu przenoszenia europejskiego LoL'a po skrzydła Riot Games. Więc klienta można pobrać i z patch'ować jak tylko strona będzie dostępna, a grać dopiero od 27 Maja (12:00 PM)... chyba że ktoś wykorzysta te dwa dni na trening.. w sumie dobra okazja żeby bezkarnie poćwiczyć :D i tak mecze nie będą się liczyć xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie LoLa zajeło tylko 1 dzień (zamiast planowanych dwóch), więc już nie ma czego testować xD W sumie na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że zmiana wydawcy wyszła na zdrowie dla EU LoL'a. Ping zmalał (przynajmniej dla mnie) o jakies 20-30ms, widać poruszenie w News'ach, np: dodaj LoLa na Facebook'u a możesz dostać skin Riot Tristana, itd. Chociaż co do tych skinów to pozostawiają wiele do życzenia, a mianowicie to jak łatwe w dostępie i edycji są pliki skinów za które Riot każe sobie płacić ;) Krótko mówiąc można nie wydając ani grosza korzystać z każdego skina w grze, BA! można łatwo zrobić własne skiny i użyć ich w grze. Ofc. zmiany te odnoszą się tylko do naszego własnego klienta, czyli my będziemy widzieć zmiany, ale inni gracze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na uropejska strone i klikniesz na baner "Download Game" otworzy się nowa strona z grubaśnym guźcem "DOWNLAOD GAME" i pewnie przeoczyłeś że pod tym przyciskiem jest pole wyboru wersji klienta ;) Docelowo się pobiera wersja US, więc trzeba zmienić na EU i wtedy pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gra mniej, ale masz mniejsze opóźnienie. Mam takie pytanko, ktoś tam wyżej napisał że bohaterowie zmieniają się co jakiś czas i można wypróbować wszystkich, oni zmieniają się sami czy ja muszę coś zrobić? Cały czas mam 10 tych samych :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Valentine - Strefy czasowe.

I tak żeby nie było jednolinijkowca, bo moderatorzy się zawsze na to denerwują i wyrzucają posty nawet zawierające ważne informacje, mój nick w grze na serwerze EU to SphyrnaMokarran. :)

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Jeżeli kupiłem Tristanę to co mam zrobić żeby dostać darmowy skin Riot Girl?Dołączyłem do grupy Riot Games na facebooku i nie wiem co dalej.Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi powiedział o co z tym chodzi.

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na stronę główną. Wybierasz zakładkę news tam klikasz na newsa z skinem "Tris". Logujesz i chyba musisz wtedy zalogować się na Facebooka ale nie jestem pewny dawno to robiłem i nie pamiętam. Powinieneś dać sobie rade jest tam dokładna instrukcja z tego co pamiętam.

Ja dostałem skina Tris razem z nią nie wiem czy to był błąd ale nie musiałem jej kupować. :P

Gram teraz rzadko na serwerze amerykańskim. Mój nick to Vesemir.

Moi ulubienicy to Tris i Teemo. Aktualnie preferuje Teema- taki mały a możne tak dużo zdziałać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko nie ma przycisku Connect to facebook czy jakoś tak.Na wersji amerykańskiej mi się udało ale na europejskiej się nie da.post-108373-1275144208_thumb.jpg

Edit:Okazało się że po wyłączeniu AdBlocka w przeglądarce dostałem informacje że otrzymałem skin.Wszystko już działa.

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...