Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EverybodyLies

Brak zasiegu w LG L5

Polecane posty

Witam! Od wczoraj mam problem z zasiegiem w moim LG L5.. nie dochodza smsy, nikt nie moze sie do mnie dodzwonic, jest komunikat: wybrany numer jest niedostepny. Dodam ze moja siostra posiada identyczny model smartfona i ma taki sam problem, brak zasiegu. Moi rodzice natomiast normalnie maja zasieg i moga wykonywac polaczenia itd. Z czym moze byc zwiazany ten problem? Prosze o pomoc;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Invar - mam nadzieję, że nie jesteś lekarzem. Przychodzi do ciebie pacjent ze złamaną ręką, a ty zamiast dać skierowanie na rentgen, mówisz: "Było nie robić x rzeczy, to ręka by była cała".

@autor - najprościej będzie oddać telefon na gwarancję lub do serwisu, by wymienili antenę. Jednak jeśli jest to jednorazowa akcja, problem może leżeć po stronie twojego operatora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android chyba 4.x.x dokładnie nie wiem miał problem z łapaniem zasięgu tongue_prosty.gif

Mówisz ogólnie czy o systemie LG ? Bo jeżeli ogólnie to jesteś w błędzie. Używałem każdego systemu zaczynającego się na 4.x.x tj. 4.0.4,4.1.2,4.2.2 i żaden nie miał problemu z zasięgiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba zbyt dosłownie zinterpretowałem twoje zdanie:

Mówisz ogólnie czy o systemie LG ? Bo jeżeli ogólnie to jesteś w błędzie.

Wg. mnie wskazuje to, że również uważasz iż system ma wpływ na zasięg, tym bardziej jeśli jest to system od LG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz? Wyciągasz zdanie z kontekstu nie czytając całej rozmowy. Nie będę tłumaczyć co napisałem bo to jest jasne. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć po prostu nie odpowiadaj i nie czytaj moich wypowiedzi.

Daruj sobie. Jestem tu od tego żeby właśnie czytać twoje wypowiedzi i na nie odpowiadać. Zacytowałem - wyjaśniłem o co mi chodziło. Na dodatek od dłuższego czasu wykazujesz na forum przejawy fanbojstwa w stronę sprzętu Sony i hejterstwa LG. Wdajesz się w kłótnie z użytkownikami mimo, że bardzo często nie masz racji. Sporo twoich postów jest zgłaszanych jako wprowadzających w błąd. Proponuję przywiązywać większą uwagę do tego, że na forum nie jesteś jedynym użytkownikiem "znającym" się na sprzęcie mobilnym. Na koncie masz już jedno przewinienie i widzę, że nic się nie zmieniło na lepsze. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...