• Announcements

• wies.niak

Regulamin działów Pomocna Dłoń   03/23/2016

Regulamin Pomocnej Dłoni   1. Na całym forum obowiązuje netykieta i główny regulamin Forum Actionum. 2. Jeden problem=1 temat. Nim jednak go stworzysz skorzystaj z wyszukiwarki, bo być może ktoś miał już podobny problem i udało się go rozwiązać. Temat dotyczy każdej wersji gry. Nie dopisuj się w podtytule"gra z CDA" lub "z Kolekcji klasyki". Takie informacje proszę umieszczać w poście.     Poprawne tworzenie nowego tematu   W tytule tematu musi znaleźć się pełna nazwa gry, której problem dotyczy, a następnie przyczyna, przejaw problemu. Sam temat musi znaleźć się w odpowiednim dziale. Słowo "problem" umieszczone w nazwie tematu czyni go niepoprawnie założonym. Nie bójcie się tagować. Przykład: Nazwa tematu: Mam problem z GTA10 <-źle Nazwa tematu: Grand Theft Auto 10 ? nie ma dźwięku <-dobrze Tematy założone w zły sposób i umieszczone w złym miejscu będą przenoszone i przemianowane na poprawne, a ich autorzy otrzymają upomnienie. Za nagminne ignorowanie regulaminu zostaną wyciągnięte sankcje-ost/urlop/ban. 3. Posty z pytaniami o pirackie wersje gier, cracki, seriale i nieoficjalne spolszczenia będą usuwane, a ich autor zostanie ukarany w zależności od skali wykroczenia. Tak samo traktowane będą osoby udzielające pomocy pytającemu o nielegalne treści. 4. Zasady pisania postów obowiązują wszystkich. Posty nafaszerowane bykami będą z miejsca usuwane. 5. Gdy pytasz o pomoc staraj się podawać jak najwięcej informacji dotyczących Twojego sprzętu oraz napotkanego problemu w celu ułatwienia jego rozwiązania. Kluczowe informacje to: -konfiguracja Twojego sprzętu(procek, ilość pamięci RAM, karta graficzna, system operacyjny, zasilacz itp.) -komunikaty błędów i ich treść -informacja czy zmieniałeś przed pojawieniem się problemu jakieś części komputera/instalowałeś nowe sterowniki 6. Temat w którym pytamy o tytuły gier jak sama nazwa wskazuje to tego służy. W przypadku pytań o konkretną grę typu: "Kiedyś grałem w taką grę..." proszę pisać tam. Pytania o gatunek gier np. "Polećcie mi dobrego FPS-A" proszę kierować do działu Ogólnie o grach. W przeciwnym wypadku posty o tego typu treści zostaną usunięte. 7. W Pomocnej Dłoni rozwiązujemy problemy z grami jak sama nazwa na to wskazuje. Proszę zatem nie zamieszczać tutaj postów, które powinny znaleźć się w Komentarzach lub w Gramy w Sieci. Nawet jeśli w tamtych działach nie ma tematu o danej grze. Takie posty będą edytowane/usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani". -Jeżeli chcesz podyskutować na temat danej gry to zapraszam do->Dyskusji o Grach. Przeczytaj najpierw->Regulamin Dyskusji o Grach. -Jeżeli chciałeś zmierzyć się z forumowiczami w potyczce online to zapraszam do Gramy w Sieci. Nim tam napiszesz zapoznaj się z-> Regulaminem Gramy w Sieci. -Jeżeli masz problem z grą i szukasz rozwiązania to jesteś we właściwym dziale . 8. Temat Czy pójdą służy pomocą użytkownikom, którzy nie wiedzą jak dana gra będzie chodzić na ich sprzęcie. Dlatego też prosimy o rzetelne i pewne porady, które opierają się na sprawdzeniu tytułu na podobnej lub identycznej konfiguracji. W razie wątpliwości odnośnie działania gry na Twoim sprzęcie: -sprawdź jak Tobie działa wersja demo(jeśli istnieje) -porównaj wymagania gry z Twoją konfiguracją poprzez test: -> Can You Run It?. Gdy nie jesteś pewny swojego zdania to nie pisz i nie wprowadzaj innych w błąd. Prosimy również o nie zamieszczanie linków z aplikacjami porównującymi wymagania gry z Twoim sprzętem z tłumaczeniami o zbędności tematu. Takie posty będą od razu usuwane i traktowane jako statsiarstwo. Podobnie z pytaniami irracjonalnymi, retorycznymi typu: "Czy pójdzie mi tetris na quadzie i 4GB RAM", gdzie odpowiedź jest oczywista, a samo pytanie ma cel podbić licznik postów pytającego.
Sign in to follow this  
Followers 0
ProKoks

Battlefield 3 Beta - directx device creation error

DirectX device creation error

Failed creating D3D device of at least version 10.0 on adaptor ''NVIDIA Geforce 9500 GT (Microsoft corporation-WDDM.v1.1))'' with driver ''Unknown''. Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED (''Unsupported.'').

This is typically caused by not having the minimum required DirectX support in the GPU.

For Nvidia GPUs, DirectX 10.0 support is required.

For AMD and GPUs from other vendors, DirectX10.1 support is required.

Taki błąd mi wyskakuje przy włączaniu bety battlefielda 3 !!

Proszę pomóżcie ma wersje directX 11 Windows 7 64 bity

0

masz zainstalowane najnowsze sterowniki?

0

masz zainstalowane najnowsze sterowniki?

tak!

0

Miałem to samo, najnowsze sterowniki nie obsługuję dx 11 (co jest porażką totalną, bo ponoć dużo poprawiają, ale nie działają pod wersją dx, który jest obsługiwany przez grę). Patrząc, jednak na tą kartę, ty masz (chociaż tak myślę) dx 9. Tak też, odinstaluj te sterowniki, i zainstaluj normalnie, jeśli to nie zadziała, to wejdź na stronę Nvidi, w "zakładce sterowniki archiwalne i beta", wprowadź informacje o swojej karcie, po czym pobierz, sterowniki oznaczone jako 285.27, ale najpierw, spróbuje zainstalować normalne, po te, które podaję, są w fazie beta, i nikt nie gwarantuje stabilności (aczkolwiek na moim GTX 570 jest wszystko ok).

0

Karta obsługuje DX 9 i DX10 (11 nie), lecz jedynastka zawiera dziesiątkę (hehe, dość mocno namotałem), więc gra powinna działać (innym kiepsko, ale działa). IMO trzeba kombinować z ustawieniami, a przede wszystkim ze sterownikami i z Directem.

0