Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Rozwiązany: Problem z laptopem

Polecane posty

Konfiguracja sprzetowa mojego laptopa, samsunga r540, Windows 7 home prenium (64), CPU intel core i5 450m, ATI RADEON ddr3 1 gb, pamiec ram 4 gb.

Z tej specyfikacji wynika, ze sprzet jest bardzo dobry, a jednak uruchamiam na nim gre fallout 3 bardzo szybko gra zawiesza sie (gra, ale nie sprzet), kiedy nacisne CTRL + ALT + DELETE to w procesach wyskakuje brak odpowiedzi. Ciekawi mnie to, bo komputer spelnia wymagania gry, to nowy sprzet, ktory nie powinien sie tak niestabilnie zachowywac. Macie jakies pomysly, co to jest za problem i jak go rozwiazac ? Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy laptop, zdazylem sprawdzic na nim dopero 2 gry. Fallouta 3 oraz Devil May cry 4. W Fallouta probowalem grac na wszystkich mozliwych detalach, ale w kazdym przypadku konczy sie to tak samo, gra nie odpowiada (regauje tak jak pisalem w 1 poscie), natomiast DMC4 dziala bez zarzutu mimo, ze ma wyzsze wymagania od Fallouta. Wlasnie tez mi sie wydaje, ze to wina gry, a nie komputera, co zatem nalezy zrobic ? Jakies patche pod VIN 7 do Fallouta 3 znacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić, kiedy przetestowałeś jedynie dwie gry. Najprawdopodobniej winna jest sama gra, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zainstaluj najnowszego patcha, możesz też spróbować zainstalować [naj]nowszą wersję sterowników karty graficznej, najlepiej ze strony producenta laptopa, w ostateczności ze strony ATI. Myślę, za sam laptop nie jest tu niczemu winny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc :) Problem zostal juz rozwiazany, patch 1,7 i zmiana paru linijek w pliku fallout.ini okazaly sie lekarstwem na zawieszanie sie gry, komputer jest chyba sprawny, bo wszystko dziala na nim bardzo dobrze, natomiast sterowniki ma najnowsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...