Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vimess

Battlefield Heroes: Co dają ubrania

Polecane posty

Co jak co, ale niektóre elementy, w odpowiednim połączeniu, są rewelacyjne :) Ja kiedyś się skapnąłem, że dostałem 700 chyba tych punktów, na ciuchy. Za to, że kupiłem Bad Company 2.

@TomoPoland

To można już wysyłać sms, w Polsce? Bo wcześniej o ile dobrze pamiętam, chyba się nie dało. Jakie są koszta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić nowego tematu, a widze że już o pięniadzach gadacie, to takie moje pytanie. A mianowicie jak to jest z tymi mikropłatnościami? Czy da się grać za darmo? Jak to jest z kupowaniem? Nie dawajcie postów typu, poczytaj na stronie gry, napiszcie to tutaj bo wielu osobom się to przyda, a ja bym chciałbym zagrać sobie ale czy będę musiał płacić? Bo słyszałem jakieś horrory że coś broń na 3 dni tylko itp. Jak to wreszcie jest?! Mile widziane postym osób grających. Pozdrawiam i dziękuję.

PS. Jeśli trzeba płacić to dajcie taką tabele może, X pieniedzy to X punktów.

PS2. NAJWAŻNIESZE!

Bo to co mnie tak interesuje to Kirilenko's Krafty Set + SVD. I tam pisze że wszystko jest na stałe oprócz tego do wzrostu bo to jest na 7 dni. I teraz pytam się:

1. Czy ten strój i broń oprócz tych pręcików które nie sa mi potrzebne będę mógł nosić w tej grze na zawsze?

2. Ile by on kosztował (ten strój)?

3. Czy jak już bym miał ten strój i broń to bym jeszcze za coś płacił czy puźniej już bym mógł tylko grać i się o nic nie martwić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko masz na zawsze oprócz tego widgetu.

Jak kupisz nie musisz się o nic martwić.

To kosztuje jakieś 75zł.

2 x 1400BF=2800BF

1400BF=39,90

A za 58zł na Allegro można kupić sam klucz do Bad Company 2 :D

Bardziej według mnie zamiast kupna tych ciuchów i broni opłaca się kupić takie Bad Company 2, czy inną tego typu grę ;)

E: Piszę to ponieważ sam trochę grałem w Battlefield Heroes i po tym jak zobaczyłem, że jakiś gość wyposażony w broń z item shopu zdejmuje mnie jednym strzałem to podziękowałem i kupiłem Bad Company 2 ... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...