Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konrado

Problem z instalacją nagrywarki

Polecane posty

Witam. Zakupiłem nową nagrywarkę. Ale gdy podłączam ją do kompa, ten nie chce się włączyć. Zawiesza się na logu Windowsa. Co jest nie tak? Co powinienem zrobić?

Ta nagrywarka to Samsung SH-S223

Mój zasilacz- 400 WAT CODEGEN. Płyta główna- Gigabyte GA-M56S-S3.

Nastąpiła lekka zmiana. Komp się uruchomił, ale gdy nagrywarka jest podłączona, strasz się wiesza. O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrado - zmieniałeś coś w BIOSie po kupnie nagrywarki? Cokolwiek?

Nagrywarka jest na złączu SATA? Jak z resztą dysków? SATA? ATA?

W BIOSie nic nie zmieniałem.

Tak, nagrywarka jest na SATA. Dysk też jest na SATA. Na ATA była stara nagrywarka, którą chciałem zastąpić własnie tą nową.

Może podasz resztę konfigu kompa? Z naciskiem na markę i moc zasilacze. Bez tego nie zaczniemy.

Zasilacz jest już trochę leciwy, ale nie narzekam na jego pracę. Moc 400 WAT, marka CODEGEN.

Może podasz resztę konfigu kompa? Z naciskiem na markę i moc zasilacze. Bez tego nie zaczniemy.

400 WAT, marko CODEGEN. Trochę już leciwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz wymień bo to bomba !

Ile byś miał na nowy zasilacz? Najtańsze kolo 130zł kosztują.

@michalo

z tym formatem to nie ma się co śpieszyć.

Więc to może być wina zasilacza? Konieczna wymiana? Jest leciwy, ale do tej pory działał bez zarzutu...

Witam. Zakupiłem nową nagrywarkę. Ale gdy podłączam ją do kompa, ten nie chce się włączyć. Zawiesza się na logu Windowsa. Co jest nie tak? Co powinienem zrobić?

Ta nagrywarka to Samsung SH-S223

Mój zasilacz- 400 WAT CODEGEN. Płyta główna- Gigabyte GA-M56S-S3.

Nastąpiła pewna zmiana. Komp się uruchomił, ale gdy nowa nagrywarka jest podłączona, strasz się wiesza. O co chodzi?

Możliwe reinstal windows ? :). A czyta ci płyty ?

Oj, kiepsko. Komp nawet nie chciał się włączyć. Teraz uruchomił się, lae gdy nagrywarkę podłączam, strasznie się wiesza. To może być problem systemowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...