Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0tik

BSOD podczas grania

Polecane posty

Czasami gdy gram-głównie w Bad company 2, choć zdarzyło się raz w innej grze, chyba TF2- wyskakują mi BSODy.

Czy jest jakiś program, którym można sprawdzić co je powoduje? Przeczytałem inny temat o BSODach i zrobiłem screena z HD Tune Pro i załączyłem go do postu.

post-73677-1276444058_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kasy na Voltomierz. Kabelki dopięte. Ram firmy Good Ram Z dopiskiem PRO. Wydaje mi się że pdroblem tkwi w karcie grafiki. W speedfanie pisało po restarcie 81C dla GPU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odplaiłem testy w memteście+ na 20 min, i ani jednego errora. obudowę mam zdjętą, ale otwartą stroną przy ścianie. Obudowa czysta. Wyczyściłbym kartę, ale nie wiem skąd wziąć tak malutki śrubokręcik. Wentylator jest najgłośniejszą częścią w kompie, więc tak, kręci się. Co do Rivaunera- Chodzi o to, żeby ustawić w nim maksymalne obroty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłbym kartę, ale nie wiem skąd wziąć tak malutki śrubokręcik.

Łojezzu... Po co Ci śrubokręcik do tego...? Chyba nie chcesz grzebać narzędziami gdzieś po karcie? : )

Kup sobie sprzężone powietrze (w dowolnym sklepie z elektryką) i przeczyść powietrzem. Tylko uważaj, żeby nadmiernie nie odchylić puszki od pionu, bo poleci powietrze w ciekłej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...