Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unknown301

Czy można odzyskać usunięty z rejestru element(klucz?)?

Polecane posty

Witam, piszę ponieważ mam problem, spowodowany jak większość problemów, własną głupotą...

Miałem problemy z grą (często mnie wywalało/zawieszała się), ktoś polecił bym usunął tę grę z rejestru (regedit.exe itd...), i głupi to zrobiłem i teraz gra się nie włącza w ogóle... Czy mogę jakoś odzyskać ten usunięty element, przywrócić, "stworzyć" w jakiś sposób?

Reinstalla zastosować nie mogę, bo grę kupiłem za pomocą cyfrowej dystrybucji, a z moim internetem (1MB) pobieranie większych plików to naprawdę katorga...

Proszę o pomoc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to gra?

Można poszukać kopii odpowiednich kluczy w punktach przywracania, ale do tego potrzeba trochę wprawy. Warto jednak spróbować system do stanu pierwszego punktu przed usunięciem gry. O ile nie robiłeś niczego poważniejszego w systemie, to powinno to dać pozytywny efekt, jeśli jednak coś robiłeś, to jednak lepiej daruj sobie ten zabieg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, wiem tylko wymyśliłem jakoś sobie że przez to mi się gra usunie :P

Dobra, cofnąłem - gra odmówiła posłuszeństwa permanentnie, nie mogła znaleźć swoich plików... Cofnąłem cofnięcie (! :D) i działa ^^

Tylko czasem występują problemy - mianowicie gram, gram i black screen - monitor jakby się wyłączył, słyszę dźwięk (ale nie gameplayu dokładnie, tylko jakąś melodię z tła albo coś) i monitor mi miga, jakby był w stanie czuwania (?) czy coś, i pomaga tylko hard reset...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...