Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Argaris

Słuchawki do grania

Polecane posty

Mam problem: Chcę kupić nowe słuchawki do grania jednak nie wiem które wybrać. Na Allegro wpadły mi w oko:

-Philips SHP 2700

-Sennheiser HD 202

Były jeszcze jakieś Creative'a, jednak historie przeglądania mi się usunęła. Jeżeli ktoś poleca inne to cena nie może wykraczać poza 120zł(maksymalne maksimum) zależy mi jednocześnie na jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Gaming Headset HS-1000 Fatal1ty

nie bierz Fatali1ty - pic na wode ,małe muszle ,słaby mikrofon(może mi się tylko trafił ten mik. nie wiem jak innym) .

Ogólnie to "senki" dobre są tylko problem ,że mikrofonu nie mają mik. ,ale kupujesz TAKI mikrofon Zalmana i kłopot rozwiązany.

Z trochę (pojęcie względne) droższych to 4H(co prawda miałem problemy z mik. ale na pewno lepsze niż fATAL1TY) i Razer Carcharias(moim zdaniem warte każdej złotówki, świetny mikrofon (gdy gadałem z kumplami słyszeli mamę stojącą ok. 5m od mikrofonu) duże muszle no i jakość dźwięku)

edit. ten mik. w Razerach świetnie także tłumi wszelkie szumy itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy już wspomnieli omijaj Fatal1ty szerokim łukiem. Sennheisery + Zalman to najlepsza propozycja. Jeżeli koniecznie zależy ci na zintegrowanym micro to pooglądaj Kossy z serii SB np SB40, SB45 czy SB49 ale są nieco droższe.

Natomiast z tych dwóch modeli które wymieniłeś to zdecydowanie Sennki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzalbym Koss SB49. Wiem, ze wygladaja lepiej niz podobne konstrukcje tego producenta (i sa chyba najnowsze w serii SB), ale pozycjonowanie na tych sluchawkach jest bardzo slabe. Uprzedzam - wiem, ze sa to sluchawki stereo. Chodzi mi o fakt, ze nawet przy dobrej karcie dzwiekowej te sluchawki brzmia sredniawo i pozycjonowanie rowniez nie lepsze. Z Kossow warto zainwestowac w Koss SB45, ktore sa pod wzgledem pozycjonowania nieco lepsze i podobno maja szersza scene.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...