Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Rozwiązany: Creative X-Fi - nie mogę poprawnie zainstalować sterowników

Polecane posty

Ostatnio u mnie problem za problemem :) Dziś mam problem ze sterownikami od karty Creative SoundBlaster X-Fi Surround 5.1 USB. Zrobiłem reinstal i w ogóle sterowniki nie reagują na jakiekolwiek ustawienia. Włączam EAX, 3D, bawię się equalizerem, a programik za to odpowiedzialny mnie olewa. W ogóle nie ma różnicy cokolwiek ustawię. Przedtem wszystko śmigało jak należy. Co tym razem spaprałem? Stery są pod Vistę i dołączone były do karty.

[edit]

Teraz zauważyłem, że AQQ nie wydaje dźwięków, ale AIMP gra jak trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo AQQ korzysta ze sterownika dzwieku ktory u ciebie nawala.

Przedewszystkim, usun drivery, uzyj MyDriver rub driver cleaner'a. Nastepnie wyczyść rejestr, potem usun karte najpierw z managera urzadzen, odlacz ja, wlacz sterowniki i dalej juz one toba pokierują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak: zrobiłem co trzeba, wyczyściłem stery, odłączyłem kartę, potem podłączyłem i podczas instalacji sterów dwa razy pojawia się komunikat, że Driver Setup Tool przestał działać. Po kliknięciu zakończ sterowniki instalują się do końca. Po restarcie i próbie wejścia do konsoli z ustawieniami dźwięku pojawia się to: http://img94.imageshack.us/img94/4895/35310565.jpg , a po kliknięciu "Tak" - to: http://img297.imageshack.us/img297/6426/80484140.jpg. To teraz co mam robić? Wczoraj była identyczna sytuacja. Ale jakoś udało mi się wejść w konsolę, ale ona nie działała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wszystko po staremu i niby dźwięk jest OK, ale i tak konsola nie działa. Obojętnie co ustawie, to i tak to zostaje olane :) Troszkę jakby teraz głośniki ciszej grały, ale to nie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jaka wersja to nie wiem. Panel, który nie działa ma oznaczenie 2.20.12 i jest z roku bodaj 2007, więc nie za nowe. Może do kolegi się bujnę dzisiaj i ściągnę coś nowszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...