Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bowler

Rozwiązany: Wirus na Kompie

Polecane posty

Witam. Możliwe że nie dodałem tego tematu do właściwego "Katalogu". Ponieważ mam problem i to duży z kompem. Rzecz w tym że robią się paski i zmniejsza się rozdzielczość monitora. Za nic nie mogę tego naprawić. Wirus zadziałał też chyba na internet bo coś drętwo chodzi. Proszę o pomoc ale szybko bo napewno zaraz się coś mu przydaży. Aaa i przepraszam że nie ma przecinków ale ten klawisz mi nie działa :(. To proszę pomóżcie mi z tym.

Sorry za spam ale ludzie proszę pomóżcie mi.

Od wirusa mam: Paski na kompie takie co nie moge nic prawie zobaczyć słabszego neta wkurzające kolory jakby z XX wieku xD i najgorsze nie moge w nic zagrać pomocy!! Mam tu już 1,4 tygodnia . Prosze o szybką pomoc. Tylko na was mogę liczyć.

Super... Pare wtyczek w kompie uległo awarii i plik Windowsa!!! Ludzie proszę odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do RSITa i Malwarebytes' masz w moim podpisie. Pełną konfigurację możesz odczytać za pomocą programu SIW, wyjątkiem tu jest zasilacz, którego model znajdziesz na tabliczce znamionowej, która powinna być widoczna po zdjęciu lewego boku obudowy. Ewentualnie sprawdź na paragonie/fakturze/karcie gwarancyjnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...