Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krych777

Problem z prędkością internetu.

Polecane posty

Otóż mam taki problem, iż mój internet radiowy 512 ostatnie "wariuje". Tydzień temu 3 razy wyskoczył mi komunikat "konflikt IP w sieci" (potem już nie wyskoczył), od tego czasu mam internet bardzo słaby, czasem na kilka minut jest normalny a potem znowu połowa albo ćwiartka jego prędkości. Czasem na kilka sekund ma prędkość strasznie wysoka (900kb/s) a potem maleje. Nie wiem w czym problem. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział przedmówca- być może słaby zasięg. Jednak mi to bardziej wygląda na warunki atmosferyczne. Czy podczas spadku prędkości pada śnieg/deszcz? Być może masz oblodzoną antenę, mój kolega tak miał to mu przyjechali i usunęli ów lód. Jeszcze bym radził zadzwonić do dostawcy i zapytać dlaczego się tak dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że wina leży w jednym z komputerów. Może złapałeś jakieś paskudztwo, spróbuj przeskanować antywirusem, ten komputer na którym nie działa. W najgorszym przypadku czeka Cię format.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś w twoim sąsiedztwie też korzysta ze swojej sieci WiFi, która się nakłada na twoją. Spróbuj zmienić w ustawieniach routera kanał na o 2 wyższy lub niższy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca jest moim kuzynem. Mamy internet od tego samego dostawcy. Ja mam dokładnie ten sam problem powinno byc 512kb zwykle jest zaledwie 200kb-450kb to juz musi byc cud. Rownież mam routera i na laptopie jest ok. Przed miesiącem download był stabilny zawsze powyzej 50kb teraz ledwie 7-8kb. Komputer mam czysty był skanowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...