Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamillosos

Jaki najlepszy darmowy antywirus?

Polecane posty

Avast nie jest antywirusem, to jakieś totalne nieporozumienie. Jego skuteczność jest na bardzo niskim poziomie, wykrywa ponownie zainfekowane pliki, które sam przeniósł do kwarantanny, jest awaryjny i lepiej z niego nie korzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam calkowicie darmowy program avast, ja jestem z niego bardzo zadowolony korzystram od 1,5 roku i sporo juz wirow wykryl oraz wykasowal z mojego kompa.

I jak znam życie jeszcze większej ilości nie wykrył. Już parę systemów "zabezpieczonych" tym czymś stawiałem na nogi po drobnej infekcji (co to jest prawie tysiąc szkodników w przypadku jednego z tych kompów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Potwierdzam opinie kolegów powyżej, Avast to ZUO!!! Obecnie korzystam z COMODO Internet Security który pod względem wykrywania zagrożeń i ochroną komputera jest najlepszy, niestety ostatnio skompromitowali się z polityką prywatności, ale to już zupełnie inna bajka, wiec jeśli potrzebny jest ci antywirus dla komputera domowego, z czystym sumieniem polecam COMODO. Jeżeli nie spełnia twoich wymagań poniżej zamieszczam link do listy najlepszych antywirusów:

http://www.matousec.com/projects/proactive...nge/results.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...