Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soltrix

Rozwiązany: Dragon Age problem

Polecane posty

Witam,

pojawił mi się wczoraj taki oto problem. Odpaliłem Dragon Age, jak każdego wieczoru ostatnich dni. Niestety nie dane mi było się nacieszyć graniem ponieważ gra zaczęła chodzić strasznie wolno. Pokaz slajdów przy tym to demon szybkości. Wcześniej nic takiego się nie działo. Normalnie komputer chodzi ok. Jak odpalam Dragon Age zużycie procesora utrzymuje się na poziomie 99%.

Przeinstalowywałem już grę ale ciągle to samo. Mam wrażenie że jak gra łączy się z serwerem to wtedy tak spowalnia. Niestety nie sprawdziłem jak gra chodzi bez sieci. Nie miałem też okazji sprawdzić na jakiejś innej grze bo obydwa powyższe pomysły wpadły mi do głowy jak dzisiaj do pracy jechałem.

Zdarzyło się coś wam podobnego???

Ewentualnie czy znacie może przyczynę takiego stanu rzeczy?

Może znacie rozwiązanie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie miałem tak drastycznego spadku szybkości, ale to prawda, że jak DA łączyło się z siecią to zauważalnie zwalniało. U mnie działo się to jednak głównie po załadowaniu zapisu i trwało niezbyt długo, więc to może coś innego?

Spróbuj zablokować dostęp gry do neta jakimś firewallem i zobacz czy będzie różnica. Nic na pewno się nie stanie, a będziesz miał pewność, że problem leży gdzie indziej. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprawdziłem Dragon Age na włączonym firewallu i na odłączonej sieci. Cały czas ten sam problem. Zainstalowałem inną grę i to samo. W tym momencie coś mnie tknęło. Rozkręcałem ostatnio laptopa w celu pozbycia się kurzowych podkładek na radiatorze. Rozkręciłem go ponownie i okazało się że jedna ze śrub od radiatora nad grafiką nie była dokręcona. Dokręciłem złożyłem odpaliłem Dragon Age i wszystko śmiaga jak ta lala a nawet lepiej niż wcześniej.

Podsumowując: temat do zamknięcia; problem indywidualny; nauczka na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...