Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LooqS

Rozwiązany: Brak dźwięków

Polecane posty

Witam

Mam problem z tylnym panelem wejściowym na słuchawki.

Podłączyłem głośniki (wieżę w trybie AUX) pod wejście na mojej klawiaturze Razer Lycosa (Mirror Edition). Wszystko było ok, ładnie grało itd., ale postanowiłem żeby zwolnić to wejście i podłączyć je bezpośrednio pod panel z tyłu obudowy. Jak pomyślałem tak też zrobiłem :P

Podpiąłem je, komputer wszystko widzi, włączam muzykę i... cisza. Przepinałem je kilka razy pod wejścia innego koloru ale też cisza :P Postanowiłem więc podpiąć je z powrotem do klawiatury i okazało się że też nic nie słychać xPP Nic sie nie przepaliło (chyba...) bo komputer widzi jak podłączam głośniki pod inne wejścia, ale nic nie gra :P

Teraz pozostało mi wejście z przodu obudowy, które chodzi bez problemu jednak chciałbym korzystać z panelu z tyłu :P

(płyta główna Gigabyte P55-UD3, karta dźwiękowa zintegrowana, wersja ster. audio 6.0.1.5924, directX 11, kontroler audio - HD Audio, kodek Audio - ALC888)

Proszę pomóżcie :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziwnym trafem się wyciszył dźwięk w Głośności ? albo przez to przepinanie szlag trafił wyjścia audio w płycie głównej... Na starym kompie też tak miałem bo się bawiłem w przepinanie wtyczek i szlag trafił wszystkie wyjścia oprócz tego na przednim panelu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antywirusa mam jednego (Avira) :) ale zainstalowany później jak już był ten problem bo pomyślałem że może to od jakiegoś wirusa właśnie :P

A przeglądarki to Firefox i Internet Explorer. Firewalli żadnych nie instalowałem...

Aha - nie napisałem jeszcze w konfiguracji że mam Windowsa 7 Home Premium 64-bit. Może to w czymś pomoże.

EDIT:

Hehe :) Nie pomyślałem na początku o tak śmiesznej i podstawowej rzeczy jaką są sterowniki ;]

Po prostu je odinstalowałem, zrobiłem restart kompa, same zainstalowały się odpowiednie i już wszystko ok :)

Wielkie dzięki za chęć pomocy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...