Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cahir112

Gmail

Polecane posty

mam, a wlasciwie moja grupa na uczelni, mamy dosc nietypowy problem - stworzylem na Gmailu skrzynke pocztowa, do ktorej dostep ma kazdy z grupy (to chyba normalne). Wiec przysylaja nam te maile, mamy w nich zalaczniki z materialami. ktore kazdy sobie moze wydrukowac.

I teraz tak - niektore maile nam po prostu znikaja, tak jakby ktos je kasowal specjalnie, bo nawet w koszu ich nie ma... robi to ktos z grupy, tylko nie wiemy kto i po co. (chociaz moze jest to wina skrzynki? - nie wiem)

i teraz moja prosba - wiecie moze co z tym zrobic? istnieje cos takiego jak historia skrzynki? bo chcemy sie dowiedziec, kto to robi pomimo naglosnienia sprawy i anonimowego wyzywania sprawcy. osobiscie mam juz to konto na Thunderbirdzie i sciaga mi to na dysk od razu, ale co z reszta? prosze o odpowiedz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to wina Gmaila. Sam mam dużo maili z załącznikami i nigdy nic się samo od siebie nie usunęło. Jakiś delikwent po prostu ma frajdę z tego, że kasuje maile. Ale szczerze nie wiem czy można do w jakiś sposób wytropić, raczej wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, a wlasciwie moja grupa na uczelni, mamy dosc nietypowy problem - stworzylem na Gmailu skrzynke pocztowa, do ktorej dostep ma kazdy z grupy (to chyba normalne).

Dla mnie to nie jest "normalne", ale co ja wiem.

Skoro musicie używać tej metody, to zrób tak:

  1. załóż nowe konto Gmail (nie podając nikomu hasła)
  2. spowoduj żeby na to nowe konto przychodziła korespondencja "służbowa"
  3. włącz przekierowanie na "stare" konto mailowe

(oczywiście od czasu do czasu porównuj zawartość obu skrzynek, w razie potrzeby ponawiaj "forward" zaginionego maila)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...