Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bez patchy raczej nie zagram w multi cod4...

Ale dzieki :)

To jest pewne jak w banku. Patche czasem wprowadzają zmiany w trybie sieciowym, które bywają istotne. Dlatego jeśli ktoś chce grać przez sieć nie tylko w Cod4 zawsze musi mieć zainstalowaną najnowsdzą łatkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up A to nieprawda. Ja kupiłem CoD4 Game of the year edition w wersji 1,6cośtamcośtam. W każdym razie żadnych łatek nie instalowałem, a na sieci serwerów było pełno, i na każdym mogłem grać bez problemu. Zainstalowałem łatkę 1.7, to serwerów z małym dla mnie pingiem jest zdecydowanie mniej, i jeszcze do tego co jakiś czas, niezależnie gdzie, ping skacze do 700-800.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że na starszym patchu (ja gram na 1.0564 czy coś w tym stylu... w każdym razie wydanie premierowe) nie zagrasz na serwerach przeznaczonych na patch 1.7, czyli zapomnij o nowych mapkach. Ja tam po instalacji patcha 1.7 nie mogłem znaleźć moich ulubionych serwerów i z dostaniem się na inne było dużo trudniej więc odinstalowałem patche i wszystko jest git :) Jak najbardziej bez instalowania patchów da się grać przez net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy gra na takiej wersji jaka mu się podoba , ale patch 1.6. dodaje nowe, naprawdę świetne mapy

Creek i Broadcast , Chinatown ---> nie lubię :tongue: oraz Killhouse --taka mapka na "rozprężenie" , szybko, łatwo i przyjemnie :wink: a w patch-u 1.7 m.in. rozprawionio się z graczami korzystającymi z glitch-y (błędy w grze) co było mocno wkurzające bo albo walczymy, albo włazimy w ścianę i udajemy pro-gracza :laugh:

A teraz wszystko jest ok --> do następnego patch-a :wink:

z małym dla mnie pingiem jest zdecydowanie mniej, i jeszcze do tego co jakiś czas, niezależnie gdzie, ping skacze do 700-800.

wyszukiwarka serwerów 1.7 ( ta "zamontowana" w grze , czyli nieporównywalnie słabsza od np. xfire-a) pokazuje mi w przedziale pinga od 20 do 40,( z filtrem only PB, i no kill cam -czyli z dodatkowym ograniczeniem ilościowym) ---około 50 serwerów -- mało? :tongue: , a skoki pinga są niezależne od wersji patcha.

Jestem przekonany że po dłuższym graniu online w wersję podstawową ( i złapaniu "bakcyla COD4MW"--- nie mylić ze "świnskim" AH1N1 :tongue: ) wielu w końcu sięgnie po 1.6 i 1.7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuje mi w przedziale pinga od 20 do 40,( z filtrem only PB, i no kill cam -czyli z dodatkowym ograniczeniem ilościowym) ---około 50 serwerów -- mało?

Suuuper, tylko że ty masz normalny, kablowy internet. A ja mam internet mobilny. Na serwerze na którym mam najmniejszy ping wynosi on 180-190. I z takim pingiem mam może 4-5 serwerów. Reszta to już ostro ponad 200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...