Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeronRav

Żadna gra nie działa

Polecane posty

Hitman: Krwawa forsa, Dark Sector, Gothic 3 i kilka innych których nie mam teraz przy sobie. Mam Avasta

Dokładnie to w przypadku Hitmana to pojawia się filmik i po nim gra się wyłącza bez błędu , DS i G3 wyłączają się po 1s od zrobienia się czarnego ekrany (odpalenia gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kolego czekamy abys opisal dokladnie swoj problem z grami. Tak po prostu nie chca sie uruchamiac? Pojawia sie komunikat o bledach?

Wiesz, nie chce Cie straszyc, ale kiedys mialem wirusa, ktory zakazil wszystkie pliki exe, podczqas klikania w skroty zadna gra i zadne programy nie chcialy sie uruchomic....ale ja tak tylko strasze xD

Opisz dokladnie co sie dzieje.

Edit:

Lol- nie dzow sie, ze takie gry nie chca Tobie odpalic podczas gdy masz taka karte grafiki. Co do karty, wymagania sprzetowe kilkukrotnie przekraczaja Twoja konfiguracje ( w przypadku karty ). Nie dziw sie wiec ze nie chca dzialac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niektorych grach masz na pudelkach, badz w instrukcji w pliku .txt na plycie ( szkoda, ze dowiadujemy sie dopiero o tym po fakcie) napisane, na ktorych kartach graficznych gra chodzi, a na ktrorych moze sprawiac problemy. Niektore gry nie chodza na GF 4 MX, niektore na seriach 4xxx, badz 5xxx, wbrew pozorom te informacje sa naprawde wazne. Sprawdz np w readme badz " czytaj to!" w Gothicu czy czasem nie ma tam wymienionej Twojej karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile pieniedzy chcesz przeznaczyc na karte. Z tego co wyczytalem masz plyte glowna na AGP, z reguly karty sa juz robione pod PCI-E, moge Tobie polecic GF 9600 GT, ale musisz liczyc sie takze z wydatkiem na nowa plyte glowna, jesli nowa plyta glowna to pewnie takze RAM . O plyte glowna mnie nie pytaj, poniewaz sie na nich nie znam za bardzo, wiec nie chce sie wypowiadac.

Ale co do problemu to tak, wydaje mi sie ze chodzi o karte graficzna.

sprawdzales te pliki o ktorych mowilem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michi93

Po 1. Przeczytaj jeszcze raz "ważne aby niczego nie wymieniać poza zasilaczem"

Po 2. Nie wiem o co ci caman bo nie znam się na tym co ty mówisz.

Yilmaz

A na co patrzeć bo ja nie kojarzę. Specjalizuje się w grach i machninie więc nie wiele by mi to dało gdybym nie wiedział na co zwracać uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem coś mi net nawala od jakiegoś czasu i takim sposobem nie wszystkie posty na forum mi się od razu ładują

a co do twojego problemu to muszę Cię zmartwić ale tu niema sensu nawet 100zł dołożyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...