Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Demigod

Polecane posty

W jakich godzinach odbywać się będą turnieje? W dni robocze, czy w wolne? To dość istotne.

"6.Wewnętrzny turniej, którego celem będzie wyłonienie zwycięskich dwóch drużyn (bo nie wątpimy, że zgłosi się was więcej), które będą nas reprezentowały odbędzie się w weekend 12-13 września. W poniedziałek 14 września ogłosimy dwa zwycięskie zespoły, które w barwach cdaction.pl wystartują w głównym finale, zaplanowanym na kolejny weekend, 19-20 września."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Szukam 2 osoby do gry, nr gg 2007484

Chodzi o to ze nigdy nie gralem na multi. Tak że nie powiem czy gram źle czy gram zajepiscie. Powiem tylko, że gram assasynem (Regulus na 99%) i daje rade dosyc latwo na najtrudniejszym poziomie na singlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast chcialbym zapytac jak z uzywaniem Przedmiotow za punkty favor ?? bedzie jakies ogranicznie? czy kazdy moze uzywac dolenego ktory zdazy odblokowac ?? hm?? i dolaczam sie do pytania wyzej o przynajmniej ogolne godziny planowanych rozgrywek.

pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie do tych lepszych graczy.

1. Czy jak bedziemy grac na demie, ja uzyję pelnego keya to bede miał tylko te postacie co są w demie?

2. Jezeli uzyję klucza do gry, to inna osoba bedzie mogla z niego korzystac potem?

prosze o odpowiedz na gg 2007484 dzieki :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...