Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA#20 - Ja jako mój przodek

Polecane posty

Kolejny weekend, kolejny konkurs WWWeekendowy. Tym razem do wygrania są 3 gry Assassin's Creed w wersji Premium Games - kto jeszcze nie grał, powinien wziąć udział, żeby dobrze przygotować się przed nadchodzącą bardzo wielkimi krokami drugą częścią Kreda Skrytobójcy.

Co trzeba zrobić, by wygrać jedną z nagród? Do tegotygodniowego zadania zainspirowała nas historia Desmonda, bohatera gry Assassin's Creed, który, jak się okazało, miał bardzo wyjątkowego przodka. My zaś chcemy, żebyście przegrzebali wasze drzewo genealogiczne do 400 pokoleń wstecz, znaleźli tam jakiegoś bohatera lub innego wyjątkowego kiziora, ucharakteryzowali się na niego, zrobili sobie zdjęcie i wkleili je w tym wątku forum. OK, przodek nie musi być prawdziwy (poza tym wszyscy wywodzimy się z jednego "pnia", więc w sumie i Napoleon jest dla każdego członkiem rodziny), ale jeśli będzie prawdziwy zrobicie na nas większe wrażenie. Wasz przodek/wasze poprzednie wcielenie może być żołnierzem z okopów I wojny światowej, może być rycerzem biorącym udział w krucjatach, jaskiniowcem za włosy zaciągającym jakąś małpkę do swojej jaskini, albo... możliwości są tak naprawdę nieskończone.

Fotki należy wklejać w tym wątku forum, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). Opisujcie je bardzo wyraźnie w poście (tzn. niech nie będą linkiem ukrytym w środku długaśnego zdania, bo może się zdarzyć, że je przeoczymy).

Jak podzielimy nagrody? Tradycyjnie. Powędrują do dwóch uczestników wybranych przez internautów i jednego wybranego przez nas.

Do roboty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmund Percival Hillary

W latach 1951-1952 uczestnik trzech wypraw himalajskich. 29 maja 1953 zdobył, jako pierwszy człowiek w historii, wraz z Szerpą Tenzingiem Norgayem, szczyt Mount Everest (8850 m).

Żaden przodek pierwszej linii, ale w końcu wszyscy jesteśmy rodziną. :)

ZDJĘCIE KONKURSOWE:

Alternatywne zdjęcie konkursowe, jeśli napis w powyższym zostałby uznany za sprzeczny z zasadami (wolałbym jednak by uznano powyższą pracę, zaryzykowałem oryginalny pomysł, a mogę się założyć, że dla większości głosujących Edmund Percival Hillary to wynalazca okularów :P ):

PS

@Kaszana16 Szkoda, że nie w jaskini lub na świeżym powietrzu, ale i tak fajna fotka. :]

@Mckov Świetne, trochę mocno przejechane Photoshopem, ale podoba mi się. :)

Pozostałe na razie trochę bez pomysłu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAT i clinton przygotujcie coś innego jeśli chcecie wziąć udział w konkursie. Prace, które wrzuciliście nie zostaną uznane. Clinton nie przeczytałeś dokładnie na czym polega zadanie w aktualnej zabawie, do tego obaj nie macie praw do tych zdjęć (?), zróbcie coś sami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się abyś to sam zrobił. Myślę, że gdzieś już to widziałem clinton. Natomiast co do mnie to zdjęcie jest pobrane ze strony http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/...eszna_malpa.jpg. Więc sam oceń czy pogwałciłem czyjeś prawa autorskie. A co do zdjęcia to już zostało usunięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ja to narysowałem rebeliagamer?

Jaja sobie z nas robisz? :P

(...)Natomiast co do mnie to zdjęcie jest pobrane ze strony link. Więc sam oceń czy pogwałciłem czyjeś prawa autorskie.

Widzę, że nie rozumiesz pojęcia praw autorskich, ale nie szkodzi, ja tylko chciałem wam pomóc w zabawie, możliwe, że redaktor przyjmie również Twoją pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, by wygrać jedną z nagród?(...) My zaś chcemy, żebyście przegrzebali wasze drzewo genealogiczne do 400 pokoleń wstecz, znaleźli tam jakiegoś bohatera lub innego wyjątkowego kiziora, ucharakteryzowali się na niego, zrobili sobie zdjęcie i wkleili je w tym wątku forum.(...)

Dalej nie wiecie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój wuj był biskupem hehehehe...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...926c6d74ef.html

A tak już na serio to na co dzień zajmuję się odtwórstwem historycznym z końca XIV i początku XV wieku. Zdjęcie aktualne z tegorocznej Bitwy pod Grunwaldem. Kto wie, może i mój dziad w niej uczestniczył...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...492a282587.html

(przepraszam za czarne plamy a to by mogło naruszyć czyjąś prywatność)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje korzenie to najpierw Państwo Krzyżackie:

raistllin.jpg

następnie III Rzesza- idąc za poradami - druga fotka Esesman jest konkursowa- reszta zostaje aby był ciąg wypowiedzi :)

raistllin2.jpg

aż po Bundeswere

raistllin3.jpg

Wiem że zdjęcie ma być jedno, dlatego niech jury samo wybierze może być równie dobrze pierwsze :)

Aczkolwiek chciałem stworzyć jedną spójną historię drzewa genealogicznego :)

Biorę pierwszy raz w konkursie więc jeśli źle dodałem zdjęcie czy nieodpowiednio wielkie to proszę dać znać, poprawię się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...