Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vandal5

Błąd zamykania systemu XP

Polecane posty

Tak jak w temacie od kilku dni zmagam się z uporczywym problemem mojego systemy operacyjnego jakim jest Win XP SP3, a problem tkwi w tym iż gdy klikam na Star>>Wyłącz komputer>> Wyłącz, Uruchom ponownie, Stan wstrzymania. Mój komputer normalnie przechodzi do obrazu wylogowywania ale po tym gdy pisze komunikat "Trwa zapisywania systemy..." mój komputer poprostu nie chce się wyłączyć i to trwa bez końca po ok. 5 min mysza przestaje działać a on nadal pracuje więc zostaje mi tylko wyłączyć komputer z zasilania tzw. wyłączam go z prądu. Bardzo prosze o pomoć szukałem na google ale żadna z wymienionych tam porad nie dziłą. Może miał już ktoś taki problem ? :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno wirus!

Jak masz płytke od windowsa to go zreinstaluj najlepiej w trakcie instalacji systemu od początku formatując dysk aby pozbyc sie niechcianego wirusa z dysku :smile:

Też kiedyś miałem podobny problem po włączeniu jakiegoś programu albo ekran był czarny albo komp się zawieszał i także nie chciał się wyłączyć, ale na szczęście reinstal pomógł!

Jeśli nie wiesz jak sformatować dysk po włożeniu płyty od windowsa poszperaj TUTAJ lub TUTAJ

Pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem! :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem obrodziło nam ostatnio jasnowidzami, tylko, że ten zna jeszcze szczegóły, nie dość, że wie, że wirus, to jeszcze wie, że tylko format pomoże.

@bartex102 Niewykluczone, że to wirus, ale pewności na podstawie takich informacji mieć nie można, co więcej jeśli nawet jest to wirus, to większości szkodników można się pozbyć bez formatu, może Tobie chce się robić format za każdym razem, gdy coś wpadnie, ale większości osób nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...