Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafik787

Procesor się [chyba] przegrzewa...

Polecane posty

Cześć. Mam pewien problem. Otóż, kilka tygodni temu zmieniłem sobię kartę graficzną z PALIT Radeon X800 GTO 256 MB AGP x8 na ASUS Radeon HD 3650 512MB AGP x8 [wiem stara płyta główna bo na AGP ;] ]. Od tej pory są problemy z grami, np: gdy gram w CS'a 1.6, SBK 08,The Hunter czy CoD 2 komputer resetuje się. ostatnio poczytałem trochę na forach i dowiedziałem się że procesor może się przegrzewać. Dzisiaj ściągnąłem Everesta Ultimate, uruchomiłem CS'a i co jakiś czas sprawdzałem temp. procesora, płyty głównej i grafiki. po jakimś 5 razie gdy nacisnąłem klawisz "Windows" aby spojrzeć na everesta, zdążyłem tylko zobaczyć temp. i komp się zresetował. Oto te temperatury: Procesor: 67 stopni, Płyta główna: nie zdążyłem zobaczyć ;] Grafika: 45 stopni... Czy możliwe jest że procesor się przegrzewa? Czy założenie wentylatora i zmiana zasilacza pomoże?

Specyfikacja kompa:

Procesor : AMD Athlon 2400+ podkręcony do 3200+

Karta grafiki: ASUS Radeon HD3650 512MB AGP

Nazwa płyty głównej: MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G)

RAM: 2x 1GB Kingston

Zasilacz : ModeCom ATX-300GTF

Prosze pomóżcie bo nie moge grać w najfajniejsze gry :ermm: :ermm:

Pozdro.

Rafał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zailacz jest winny daje duzo w karcie graficznej dla proca niezostawia i podnosi i obniza napiecia wymien zasilacz na chieftec 350w a napewno da sobie rade

Nie będe wymieniał zasilacza na tylko 350w mocniejszy... pomyśle nad jakimś 400-450w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło tu ostatnio jasnowidzami.

@kublon2 może chcesz wakat na stanowisku wróżki?

@rafik787 Mierniki aż tak drogie nie są, nie potrzebujesz nie wiadomo czego, wystarczy jakiś tani miernik. Poszukaj w necie mierników z liczbą 890 w nazwie i taki miernik ze spokojem wystarczy. Nie ma jeszcze pewności, że to zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Znalazłem stary miernik w garażu (działający! ;]) zmieniłem baterie żeby nie było i zmierzyłem te napięcia... oto one:

+5V- 5,20

+12V - 12,34

@EDIT Zapomniałem dopisać +3 xD

+3,3V - 3,37

Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...