Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potter147

Wyłączanie się PC podczasz gry

Polecane posty

Gość potter147

Yo.Mam pewnien problem z moim PC.Konfiguracje podam później.Ostatnio w czasie grania komputer często wyłącza mi się w trakcie.Nie z żadnym problem czy czymś innym.Po prostu resetuje się,ale sęk w tym że nie chce się potem włączyć i muszę wyłączać z listwy i ponownie go włączać.Tylko problem w tym że komp wyłącza się w grach bardziej zaawansowanych graficznie np.The Hunter,ostatnio nawet w Americas Army 3 ,a nie w np.Warhammer dark crusade.Temperatura ogólna kompa wynosi w ok. 30 -31 stopni więc nie są to temperatury obłędne.Oddawałem raz go do serwisu.Wymienili dysk twardy i problem z nikł na ok. 1 rok.Potem znów powrócił.Proszę pomóżcie.

CPU-Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHZ

Karta-Ge Force 9600 GT 512 mb

Karta dźwiękowa-zintegrowana

System-Windows Vista

Pamięć RAM-4 GB

PS:Te gry wyłączają się w około 30 minut od rozpczęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość potter147

Luq92-Czy możesz polecić jakiś dobry zasilacz w miare niedrogi? ;)

Czy możecie mi wytłumaczyć jak zmierzyć te obiążenia i temperatury bo za bardzo elektrykiem nie jestem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz najpierw sprawdź, to jest najbardziej prawdopodobny winowajca, ale jednak nie jedyny.

Link z poradnikiem jak mierzyć napięcia masz w mojej sygnaturce, a temperatury najlepiej jest odczytać za pomocą następujących programów:

w przypadku grafiki za pomocą GPU-Z, kartę graficzną możesz obciążyć np. Furmarkiem,

a w przypadku procka za pomocą CoreTemp, proc możesz obciążyć programami Prime95, lub Orthos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...