Skocz do zawartości

Przeglądarka internetowa przycina się

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Predat0r

Predat0r
  • Forumowicze
  • 5 postów
Witam mam problem natury tej że przglądarka mi się ścina... Dobra jaśniej: za każdym razem gdy wchodzę na jakąś strone przeglądarka się zacina i pojowia sie klepsydra, trwa to mniej więcej
od 10 sec. do nawet 1 min. Potem jakby nigdy nic wraca do normy, jeśli to ma pomóc to np. na Google zacina sie rzadziej niż na takich "cięższych" stronach jak gryonline.pl lub właśnie cdaction.pl... Wyczyściłem całego kompa jest czysty jak łza, reinstalowałem FF (i jak by co sprawdzałem też to na innych przeglądarkach (Opera, K-meleon, Flock) i to samo) confused.gif

Gofer

Gofer

Różowy Jednorożec

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7364 postów
Powiedz nam, jaki masz komputer, dokładnie z zasilaczem (marka i moc (to liczone w Watach, nie Voltach)), jaki masz modem, system operacyjny (wersja i service packi), antywirusy i firewalle. Kompletne logi z programów Combofix i HijackThis, które umieszczamy w tagach
KOD
[codebox][/codebox]
, albo na stronie typu wklejto, też się przydadzą. Kiedy się to zaczęło? Co zrobiłeś, zanim to się zaczęło?
Oficjalny blog turnieju LoL i Dota 2
Najważniejsze informacje dotyczące turnieju społeczności Forum Actionum!

Predat0r

Predat0r
  • Forumowicze
  • 5 postów
O prosze i wszystko jest już w porządku! :D wielkie dzięki to chyba dzięki Combofix :D

Edytowany przez Predat0r, 08 sierpień 2009 - 14:41.

Sevard

Sevard

Konqi

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14212 postów
Jeśli dzięki Combofix-owi, to nie musiał wszystkiego wyczyścić, profilaktycznie wklej log oraz przeskanuj kompa jakimś porządnym skanerem antywirusowym. Ja tradycyjnie polecam użycie darmowych Dr.Web CureIt! oraz Malwarebytes' Anti-Malware.

She seems to be stronger but what they want her to be is weak
She could play pretend. She could join the game, boy
She could be another clone

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników